Grand Theft Auto Trilogy kırılır mı?

Cyberpunk 2077'de herhangi bir koruma(DRM) söz konusu değildi. Belli bir şekilde eline oyun geçen kitle bile sırf bu yüzden koruma olmadığı için destek vermek amacıyla çoğunluğu oyunu satın aldı.

RDR2'nin uzun zaman sonra kırılmasını göz önüne alırsak hemen kırılmayabilir.

Cyberpunk 2077'de herhangi bir koruma söz konusu değildi. Belli bir şekilde eline oyun geçen kitle bile sırf bu yüzden koruma olmadığı için destek vermek için çoğunluğu oyunu satın aldı.

Ve CDPR korumaya karşı olduğunu defalarca söylemişti.

Yakın zamanda kırılabilir ama grafikler görünüş dışında çok bir şey yok gibi gözüktü bana.

Cyberpunk 2077'de herhangi bir koruma söz konusu değildi. Belli bir şekilde eline oyun geçen kitle bile sırf bu yüzden koruma olmadığı için destek vermek için çoğunluğu oyunu satın aldı.

Korsanı tabii ki desteklemiyorum ama bir oyuna iki yüz - beş yüz lira vermek çok saçmalık geliyor bana. Cyberpunk'ı sonradan Steam'den almıştım.

Korsanı tabii ki desteklemiyorum ama bir oyuna iki yüz - beş yüz lira vermek çok saçmalık geliyor bana. Cyberpunk'ı sonradan Steam'den almıştım.

O kadar para vermek saçma zaten. Kaç yıllık oyunlar. Ama başka bir konuda da belirttim. Rockstar bu, paragöz firmalardan biri. Kaç senelik oyunları bile hala %50'yi geçmiyor indirimlerde. RDR 2 hala 200 TL. CAPCOM ile Rockstar bu konu da başı çeken firmalar. Yabancılar için bile sorun olmazken, geçen indirimlerde Resident Evil 2'nin Steam forumuna fiyat konusunu yazıp, tartışanları gördüm.

Geri
Yukarı