Grand Theft Auto Trilogy kırılır mı?

O kadar para vermek saçma zaten. Kaç yıllık oyunlar. Ama başka bir konuda da belirttim. Rockstar bu, paragöz firmalardan biri. Kaç senelik oyunları bile hala %50'yi geçmiyor indirimlerde. RDR 2 hala 200 TL. CAPCOM ile Rockstar bu konu da başı çeken firmalar. Yabancılar için bile sorun olmazken, geçen indirimlerde Resident Evil 2'nin Steam forumuna fiyat konusunu yazıp, tartışanları gördüm.
Bence yurt dışında yaşasam bile, bu oyuna altmış birim vermek saçmalık gibi, tabii kendi görüşüm ve düşüncem. Türkiye'ye gelince işler tabi baya bi tık üstüne biniyor. Açıkçası babama ve anneme ben beş yüz liraya oyun alacağım diyemem.

SAMP'ı trilogy ile oynamana gerek yok mod atsan daha iyi olur trilogyden.
Hocam San Andreas gibi bir oyuna mod atmak işkence diyebilirim, o kadar mod deniyorum hiç bir grafik modunu yükleyemedim.
R* düşüncesini anlamadım? Remastered ama kardeşim sadece grafik modu yükleyip ana ve yan karakterlere uğraşmadan yüz ekleyip 530 TL nasıl fiyat koyarsın?

Oyun sadece grafik modundan ibaret bu yüzden bence diğer eski oyunlar gibi kırılır hemen.
Hocam açıkçası grafikler çok güzel değil, evet kötü de değil ama sanırım şu daha güzel gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında grafikleri bu kadar değişik ve orta yapmaları sanırım, mobile çıkartmak istemeleri.

Son düzenleme:
Hocam San Andreas gibi bir oyuna mod atmak işkence diyebilirim, o kadar mod deniyorum hiçbir grafik modunu yükleyemedim.

Hocam açıkçası grafikler çok güzel değil, evet kötü de değil ama sanırım şu daha güzel gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında grafikleri bu kadar değişik ve orta yapmaları sanırım, Mobile çıkartmak istemeleri.

Bu grafiğin bir tık düşüğü PS3 ve mobil için çıkmıştı. Bence oynaması bile gereksiz. Downgrade modu yükleyip oynasak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı