Grand Theft Auto V Torrent Oyunu Orjinal Yapma

Safa Akpolat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben geçen haftadan beri düşündüğüm GTA V'i bugün alacaktım. Fakat evimizdeki wifi'yi tek ben kullanmadığım için akk'nin bu güne kadar dayanmayacağını düşündüm ve hali hazırda akk bitmemişken torrent indiriyim haftaya alınca aktivasyon ederim dedim. Ve bugün Steam üzerinden GTA V'i satın aldım. Torrent oyun da indi. Düşündüğüm gibi oyunu bir şekilde orijinale çevirebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam' de böyle bir şeyi yapabilmen imkansız. Format sonrasında bile, eğer oyunu steam üzerinden yedeklememiş isen, eski dosyaları atıp, çalıştırmak bile mümkün olmuyor. Yeniden indirmen gerekecektir.

Crack yapmazsın steam'e dosyaları gösterip doğrula dersen olabilir.

Steam' de böyle bir şeyi yapabilmen imkansız. Format sonrasında bile, eğer oyunu steam üzerinden yedeklememiş isen, eski dosyaları atıp, çalıştırmak bile mümkün olmuyor. Yeniden indirmen gerekecektir.

Denemeden böyle kesin ifadeler kullanmayalım lütfen yapmışlığım vardır. Ama GTA V'de denemedim olma ihtimali var bir kaç oyunda yukarıda belirttiğim şekilde yapmışlığım var.

Bu dosyanın içine atıp steam'e giriş yap. İndir seçeneği aktif değilse veya indir deyip aynı dosyayı gösterebilirsen dosyaları doğrula deyip yapabilirsin.

cats.jpg

Son düzenleme:
Steam yükleme klasörü oluşturup, şu şekilde yükleme yapıyor. Nasıl kopyala yapıştır şeklinde, oyunu çalıştırdınız?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 648
Steam yükleme klasörü oluşturup, şu şekilde yükleme yapıyor. Nasıl kopyala yapıştır şeklinde, oyunu çalıştırdınız?

Kaç kere yukarıda bahsettiğim şekilde oyunları çalıştırdım ki çevremdeki arkadaşlarım da bu şekilde yaptı. Ama bazen yapamadığımız oyunlar da oldu nadiren oluyor. 50 GB'ı tekrar indirmemek için arkadaşa attım yapmıştı mesela.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı