Green Card için Atlantik danışmanlık güvenilir midir?

Haberiniz olsun sanırım bundan sonra başvurularda pasaport şartı yok, kaldırıldı. Siz yine de araştırın.
Teşekkür ederim yalnız ben bu atlantik danışmanlık firmasına 400 tl ödedim. Biyometrik fotoğraf istiyorlar ve ekime kadar pasaport çıkarmam gerektiğini söylediler. Sizce nedir bu durum dolandırılma vakası mı

Teşekkür ederim yalnız ben bu atlantik danışmanlık firmasına 400 tl ödedim. Biyometrik fotoğraf istiyorlar ve ekime kadar pasaport çıkarmam gerektiğini söylediler. Sizce nedir bu durum dolandırılma vakası mı
Danışma şirketleri hakkında bir bilgim yok ama bence gereksizler. Onların yapabileceği her şeyi siz de yapabilirsiniz. Green card çıkarsa pasaport çıkarmanız gerekecek yine, belki çıkarsa diye çıkarttırıyorlardır.

Teşekkür ederim yalnız ben bu atlantik danışmanlık firmasına 400 TL ödedim. Biyometrik fotoğraf istiyorlar ve Ekim'e kadar pasaport çıkarmam gerektiğini söylediler. Sizce nedir bu durum dolandırılma vakası mı?

Selam bende ailem adına başvurmak istiyorum benim yaşım yetmiyor aradan 1 ay geçmiş nasıl bir süreç izlediniz rica etsem anlatır mısınız?

İyi günler, bir tanıdığım bu firmaya 400 tl ödeme yapmış bugün. Güvenilir midir değil midir diye araştırmak istedim. Konu Sahibi bu konuda aydınlatabilir mi bizleri?

Şöyle ki ödeme konusunda faturanızı direkt iletiyorlar ve yaklaşık 2.000 TL'ye yakın ödeme yaptım sanırım bu şirkete. Şimdi önümüzdeki günlerde check-up için onlardan randevu alacağım. Hastaneye ayrıca bir ödeme yapmayacağım. Üstüne normal göçmen doktoru ücretini benim yerime karşılayacaklar. Yani bunlar için normalden daha az ödeme yapmış oldum. Şimdi önümüzdeki Green Card zamanında her şey belli olur. Süreci buraya yazarım. @Xehanort

Kardeşim yoğun çalışan biriyim ve riske atmak istemedim. Takip edebilmek için. Bu sağlık raporu ucuza geldiyse nereden baksan 5000 lira kardayım. Tek yetkili olduklarını söylemişlerdi. Ben konsolosluk ile görüşüp netleştireceğim.
Bir firma Green Card tek yetkilisi olduğunu söylediyse %100 dolandırıldın. Cümlenin kendisi zaten yalan.

Bir firma Green Card tek yetkilisi olduğunu söylediyse %100 dolandırıldın. Cümlenin kendisi zaten yalan.
Kardeşim kanıtın varsa kesin konuş yoksa atıp tutma. Adamlar etbis sistemine kayıtlı zaten. Süreç nasıl işleyecek göreceğiz. Dolandırılsam bile bunu herkes ile paylaşır başkalarını kurtarmış olurum sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı