Green Card için Atlantik danışmanlık güvenilir midir?

Piyangonun açıklanacak bir kısmı yok. Ekim ayının ilk haftasından itibaren başvurunun açılmasını bekliyorsunuz, ardından başvuruyu gerektiği gibi dolduruyorsunuz.

Yapılması gereken tek şey alttaki siteyi takip etmek, başvurular açılınca başvurmak. Bunun için paranızı firmalara vermenin bir anlamı yok. Alttaki site ABD'nin resmi Greencard başvuru sitesidir.

Hocam ben sizden kurum hakkında bilgi istiyorum. Ayrıntılı

Sizce kurum güvenilir mi size greencard çıkmadıgını nasıl bildirdiler. Resim attıler mı süreçi ayrıntılı anlatır mısnız ve Confirmasyon numarası verdiler mi
Aslında şöyle bir durum var. Ben şansa bırakmamak için kendim başvuru yaptım. Confirmasyon numarası vs. ellerinde yoktu elbette böyle olunca. Beni tek cezbeden olay çıktıktan sonraki masrafları üstlenmeleriydi. Aslında hiçbir sürecinde ihtiyacınız yok. Kendi işinizi kendiniz yapın. Bir de bu tip firmaların sizin adınıza fazla başvuruda bulunup sizi eletme gibi bir ihtimali de var. O yüzden süreci tamamen kendiniz takip edin. Ben şuan sürece hakimim ama o zamanlar değildim. Yani uzun lafın kısası hiçbir şekilde bunlardan bir tanesine dahi bulaşmasanız daha iyi.

Aslında şöyle bir durum var. Ben şansa bırakmamak için kendim başvuru yaptım. Confirmasyon numarası vs. ellerinde yoktu elbette böyle olunca. Beni tek cezbeden olay çıktıktan sonraki masrafları üstlenmeleriydi. Aslında hiçbir sürecinde ihtiyacınız yok. Kendi işinizi kendiniz yapın. Bir de bu tip firmaların sizin adınıza fazla başvuruda bulunup sizi eletme gibi bir ihtimali de var. O yüzden süreci tamamen kendiniz takip edin. Ben şu an sürece hakimim ama o zamanlar değildim. Yani uzun lafın kısası hiçbir şekilde bunlardan bir tanesine dahi bulaşmasanız daha iyi.

Ben bu kurum ile 2024 yılı greencard için başvuru yaptım da ondan size ısrarla sordum bizzat da şubelerine gittiğimi yazmıştım kurum aracılığıyla süreç nasıl oluyor ayrıntılı merak ediyorum.

Aslında şöyle bir durum var. Ben şansa bırakmamak için kendim başvuru yaptım. Confirmasyon numarası vs. ellerinde yoktu elbette böyle olunca. Beni tek cezbeden olay çıktıktan sonraki masrafları üstlenmeleriydi. Aslında hiçbir sürecinde ihtiyacınız yok. Kendi işinizi kendiniz yapın. Bir de bu tip firmaların sizin adınıza fazla başvuruda bulunup sizi eletme gibi bir ihtimali de var. O yüzden süreci tamamen kendiniz takip edin. Ben şuan sürece hakimim ama o zamanlar değildim. Yani uzun lafın kısası hiçbir şekilde bunlardan bir tanesine dahi bulaşmasanız daha iyi.
Ben bu kurum ile 2024 yılı greencard için başvuru yaptım da ondan size ısrarla sordum bizzat da şubelerine gittiğimi yazmıştım kurum aracılığıyla süreç nasıl oluyor ayrıntılı merak ediyorum. Bana bilgi verir misiniz PhemiusTR

Yeni konular

Geri
Yukarı