Oyun Green Man Gaming'de % 75'e varan indirim

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkada Green man gamin adlı sitede çoğu oyunda yüzde 75 varan indirim var. İndirim olmayan oyunlarda ise dec17 kodu ile yüzde 17 indirim var. Özellikle Paradox firmasının oyunlarında Cities Skylines ve DLC'leri, crusader 3 gibi oyunlarda indirim olmakla birlikte RDR 2, GoW gibi oyunlarda da indirim var. Siteyi biraz araştırdım ve sanırım resmi olarak yayımcıdan key alıp satan etail, Voidu, gambilet gibi bir firma. Daha önce alışveriş yapmadım ancak Cities Skylines DLC'lerini alacak gibiyim.
Site hakkında bilgisi olanda mutlaka yorum olarak dönüş sağlasın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Green Man Gaming Türkiye'ye satış yapmıyor. 2-3 yıl önce bıraktılar satışı. Yani kimse boşa ümitlenmesin.
Screenshot_1.png

Açıklama kısmında Türkiye için kullanım yazıyor.
Bana inanmıyorsanız şu konulara bakın:
Sonra kendinizde bir şey almayı deneyin. Eğer Unfortunately ile başlayan hatayı vermezse ne mutlu site tekrar Türkiye'ye satış yapıyor. Eğer verirse hâla satış yapmıyor demektir. @Faruk28

Adamlara ticket attığınızda bile size satış yapmıyoruz diye açıklama yapıyorlar.

Bana inanmıyorsanız şu konulara bakın:
Sonra kendinizde bir şey almayı deneyin. Eğer Unfortunately ile başlayan hatayı vermezse ne mutlu site tekrar Türkiye'ye satış yapıyor. Eğer verirse hâla satış yapmıyor demektir. @Faruk28
Hocam sizi suçlayan yok Türkiye için kullanılabiliyor diyor site. Tuhaf olan o.

Geri
Yukarı