Oyun Ubisoft Store oyunlarda %75'e varan indirimler

Zaten 150-200 tane oynayacak oyunum var. En kötü ihtimal çok istediklerimi alırım. Listeyi'de bırakayım. İçinde çok ciddi zam yiyecek gibi duranlar var ama bir ihtimal belki yemez ya da az yer.

The Binding of Isaac: Rebirth Complete bundle,
BattleBit Remastered,
Uncharted™: Legacy of thieves Collection,
Elden Ring,
Devil May Cry 5 + vergil,
Mafia Trilogy,
Rust,
Marvel's Spider-Man Remastered,
Marvel's Spider-Man: Miles Morales,
RimWorld,
The Yakuza Collection,
Yakuza: Like a Dragon,
Lego Games,
Sekiro™: Shadows die twice - GOTY Edition,
Grand Theft Auto V,
Valheim,
Inside,
Afterimage.
elden ringi bende bekliyorum birde xbox game pass de var 1 oyun fiyatına hem 1 ay içerisinde oyununuzu bitirip hemde başka oyunlarda oynayabilirsiniz
yakuza ve velheim game passde var

Ben GameBillet ve Voidu indirimlerini beklerim.

Elden Ring'i bende bekliyorum bir de Xbox Game Pass'de var 1 oyun fiyatına hem 1 ay içerisinde oyununuzu bitirip hem de başka oyunlarda oynayabilirsiniz.
Yakuza ve velheim Game Pass'de var.

Game Pass kullanmayı tercih etmiyorum. Kullanışlı gelmiyor. Ben oyuna sahip olmayı seviyorum. İstediğim zaman erişimim olmasını istiyorum.

Hocam şunuda buraya bırakayım maziden kareler olarak tam 1 sene önce sevilen oyunları aldığım fiyat bence eğer beğendiğiniz bir oyun varsa dahada beklemeyin ve alın çünkü bu ülkede hiçbirseyin fiyatı düşmüyor

Eki Görüntüle 1869057

hocam eğer paranız varsa bence beklemeyin eğer doları 25 e sabitlerlerse bu fiyatlar hayal olabilir maalesef

Yanlış hatırlamıyorsam bu fiyatlandırma ''kod'' kullandıktan sonra oluşmuştu. Aynı fırsattan aynı oyunları alarak yararlanmıştım çünkü :)

@buqratayfur o oyunları Ubisoft Store indiriminden aldınız sanırım. O indirimde bayağı iyi harcamalar yapmıştık. Yanlış hatırlamıyorsam son üç Assasin's Creed oyununu ve birkaç DLC'siyle birlikte 174 TL gibi fiyata almıştım. Şimdi sadece Assasin's Creed Valhalla 174 TL'ye düşüyor indirimle. Ne denebileceğini bilemiyorum, sonumuz hayır olsun.

Ben R6 almayı düşünüyorum ama Steam'de ki arkadaşımla oynayabilirim değil mi? Oynayabilirim diye düşünüyorum ama emin olmak istiyorum. Birde 25₺ farkla Deluxe Edition'u almayı düşünüyorum +16 operator veriyormuş. Oyuna çok yabancıyım hiç izlemedim bile.

Steam'de ki en son indirimde Deluxe Edition kaç ₺ olmuştu? Ubisoft 115₺ satıyor. Bu fiyattan fazlaydı diye hatırlıyorum. Eğer öyleyse direk buradan alıyorum.

Acaba Steam'de zamlanmadan önce tekrardan indirime girer mi?

Son düzenleme:
Hocam şunuda buraya bırakayım maziden kareler olarak tam 1 sene önce sevilen oyunları aldığım fiyat bence eğer beğendiğiniz bir oyun varsa dahada beklemeyin ve alın çünkü bu ülkede hiçbirseyin fiyatı düşmüyor

Eki Görüntüle 1869057

hocam eğer paranız varsa bence beklemeyin eğer doları 25 e sabitlerlerse bu fiyatlar hayal olabilir maalesef
Far Cry6 nasıldı ? Sıkıyor mu bir süre sonra.

Geri
Yukarı