Greyder bot iade olur mu?

ıvx

Decipat
Greyder'ın kendi mağazasından bir bot aldım. Dışarıda vs. hiç giymedim sadece mağazada denedim. Satış görevlisi iade değil değişim olduğunu, iadenin ise yapilirsa da aynı gün içerisinde olduğunu söylemişti fakat internet sitesinde kullanıma uygun giyilmemiş botların 15 gün içerisinde iade edilebildiği yazmakta. Sizce iade edebilir miyim?

Online alışverişlerde iade olabiliyor fakat mağazadan aldığınız için olmayabilir. Gene faturasıyla başka bir greyder mağazasına gidip şansınızı deneyin.

Online alışverişlerde iade olabiliyor fakat mağazadan aldığınız için olmayabilir. Gene faturasıyla başka bir Greyder mağazasına gidip şansınızı deneyin.

Valla bot hoşuma gidiyorda verdiğim para içime sinmedigi için iade etmeyi düşünüyorum inşallah olur.

Mesafeli satışlar haricinde mağazadan görerek alınan ürünlerde kusur harici koşulsuz ve şartsız iade hakkınız bulunmamaktadır. Yani sizin durumunuzda ''Verdiğim para içime sinmiyor'' sebepli bir iade talebini firma kabul etmeyecektir. Bu durumda ''Nasıl kabul etmezsin?'' gibi bir sitem etme hakkımız bulunmuyor. Ancak firmanın müşteri memnuniyet politikası gereğince iadenizi kabul etmesi kendi tasarrufundadır.​

Yeni konular

Geri
Yukarı