GRID 0xc000007b hatası

UsherSiyah

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 0xc000007b DLL hatası aldım. Gerekli DLL dosyalarını indirip SysWOW64 klasörüne attım ancak aynı hatayı almaya devam ediyorum. Bundan dolayı bana driverları güncelle denildi. Güncelledim ancak resimdeki driverlar güncellenmedi, Microsoft Visual C++ 2013 kurulum başarılı oldu. Bilgisayarı yeniden başlattığıma rağmen Driver Booster'da kurulmamış gösteriyor. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

resim_2021-02-05_080808.png

Driver Booster'ı boş verin. Hatta silin, onunla herhangi bir güncelleme yapmayın. Ayrıca 0xc000007b hatası öyle çözülmez, rapor paylaşın.

Ekstra konu açmama gerek yok diye düşünüyorum yanlışım varsa kusura bakmayın. Resimdeki hatayı hala alıyorum gerekli DLL dosyaları SysWOW64 klasörüne attım ancak hala sorun çözülmedi.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-05_081630.png
    resim_2021-02-05_081630.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 45
Çünkü çözüm elle DLL dosyası atmak değil. Bahsettiğim raporu oluşturup paylaşın.

Kusura bakmayın hala rapor olayını tam anlayamadım resimdeki zaten hata aldığım uygulamanın resmi rapor kısmını daha detaylı açıklarsanız sevinirim ne demek istediğinizi tam anlayamadım.

Bu linke girin, anlatıldığı üzere rapor alın. Sonra bu raporu MediaFire'a yükleyip bizimle paylaşın.

Arkadaşım.
Şu konuya iyice bak. Detaylı şekilde nasıl yapacağın anlatılmış. Takıldığın yer olursa sorarsın.

Bu kez de bu hatayı aldım.
Hatayı hata raporu oluştururken mi aldınız programı çalıştırınca mı? Büyük ihtimalle şu mesajı anlamadın bile:

Arkadaşım.
Şu konuya iyice bak. Detaylı şekilde nasıl yapacağın anlatılmış. Takıldığın yer olursa sorarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı