Grub Rescue hatası

Tüm hepsi silinsin istiyorum o zaman diskleri siliyorum.
Son durum böyle. Silinenleri sildim.@dakovey
Sürücü 0 ayrılmamış alan(416.9 GB) ve sürücü 0 ayrılmamış alan(48.8 GB) kaldı.
416 GB'lik yere kuruyorum o zaman.
@dakovey Hocam sizide yordum.

Son düzenleme:
İki ayrılmamış alan birleşmedi mi? Eğer birleşmediyse kurduktan sonra da genişlet diyerek halledebiliriz. Kurulumu yapabilirsiniz.

Baştan başladı derken, kurulumun ortasındayken yeniden başladı ve tekrar "Şimdi Yükle" ekranına geldiyse USB'yi çıkartıp yeniden başlatın. USB ile başladığı için o ekrana gelmiştir.

İşletim sistemi seçme ekranı çıktı.İki Windows 10 vardı.Üstteki seçilince cihazlar hazırlanıyor dedi. @dakovey
Hazırlanıyor diyor.Bir sıkıntı çıkar mı?
20210105_175303.jpg

Son düzenleme:
İşletim sistemi seçme ekranı çıktı. İki Windows 10 vardı. Üstteki seçilince cihazlar hazırlanıyor dedi.@dakovey

Tüm alanları silmenize rağmen böyle oluyorsa bir terslik var. Hazırlanıyor ekranında çok uzun süre kalmaması lazım. Eğer uzun süre kalıyorsa kurulum tamamlanmayabilir. Rufus programı ile MBR şeklinde yazdırmalıydınız.

Eğer kurulum tamamlanmazsa ISO dosyasını Rufus programında MBR olarak yazdırın ve tekrar kurulum yapın. Bu sefer tüm diskleri sildiğinize emin olun.

Tüm alanları silmenize rağmen böyle oluyorsa bir terslik var. Hazırlanıyor ekranında çok uzun süre kalmaması lazım. Eğer uzun süre kalıyorsa kurulum tamamlanmayabilir. Rufus programı ile MBR şeklinde yazdırmalıydınız.

Eğer kurulum tamamlanmazsa ISO dosyasını Rufus programında MBR olarak yazdırın ve tekrar kurulum yapın. Bu sefer tüm diskleri sildiğinize emin olun.
Legacy olduğunu düşünüp MBR yazdırmıştım.Silinen tüm diskleri silmiştim.
20210105_172210.jpg

Tam kapatıyordum kendini yeniden başlattı.Ve bu ekran geldi
20210105_180350.jpg

Ardından burası.Bir sıkıntı yoktur değil mi? @dakovey
20210105_180646.jpg

Son düzenleme:
Legacy olduğunu düşünüp MBR yazdırmıştım. Silinen tüm diskleri silmiştim.
Tam kapatıyordum kendini yeniden başlattı. Ve bu ekran geldi
Ardından burası. Bir sıkıntı yoktur değil mi?@dakovey

Herhangi bir sıkıntı yoktur. Diğer Ayrılmamış Alanı Windows masaüstü gelince silin ve C diskini genişletin. Disk genişletmeyi ve silmeyi bilmiyorsanız YouTube üzerinde detaylı videolar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı