GS 0-7 Fenerbahçe

İşin içine "FENERBAHÇE" girdimi böyle şeyler garip senmemeli.
Böyle bir maçta kırmızı kart gösterilmesi de doğru değil bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeter mi? YETMEZ!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Peki yeter mi? YETMEZ!
Kadın futbol takımınız bile "Çirkef".
Yahu o kadar kadını yüceltme şeyi yaptılar kadının kadına ettiği kötülüğü erkek etmez. Burada yapılan şey pozitif ayrımcılık bence orası ayrı.

6 Kasım'da 6 gol attıkları sezon ligi altıncı olarak tamamlamışlardı. Burasını es geçmiş.
Katılıyorum. 12 Mayıs 2012 > 6-0 diyorum...

1638909032970.png

+3 puan, +6 averajdan katkısı olmadı..

1638909077746.png

FB-GS arasında dostluk olmaz. Erol Bilecik'in açıklamalarından sonra Burak Elmas'ın derhal adım atması lazım.

Bi camiayı bu kadar hazırlayıp 7 atıyorsan.
Ayrıca neden konu sahibi Galatasaray yazmamış?
Kuyruk acısı falan mı var bu arkadaşın.

Kuyruk acısı bu hocam:

1638909180067.png

Objektif olarak yorumum: Bu gibi farkındalığın yüksek olması gereken maçta bu tür davranışlar her kim yaparsa yapsın hoş değil. Bence yapılan şeyler, adına yakışır olmadı. Keşke daha güzel farkındalık yaratılabilseydi. İki takımı da tebrik ederim.

Katılıyorum. 12 Mayıs 2012 > 6-0 diyorum...

Eki Görüntüle 1236263

+3 puan, +6 averajdan katkısı olmadı.

Eki Görüntüle 1236264

Fb-GS arasında dostluk olmaz. Erol Bilecik'in açıklamalarından sonra Burak Elmas'ın derhal adım atması lazım.

Kuyruk acısı bu hocam:

Eki Görüntüle 1236270

Erol Bilecik'in yaptığı tamamen yanlıştır. Ama zaten FB ve GS arasında tarihte dostluk denen bir şey olmamıştır olmayacaktırda. Aralarında rekabet vardı tamamen. Zaten FB-GS arasında dostluk falan yok. Ama kadına şiddetliğe yönelik dostluk maçı yapıp en holigan FB taraftarların bile dostluk maçı diye söylemediği 'cincon' diyerek alay etmesi gerçekten çok yanlış. Halbuki yenildiğimiz maçlarda bile röportajlara gülen yüzüyle çıkan birisi olarak biliyorduk biz. Ayrıca sadece şu takım taraftarı yapıyor bu takım taraftarı yapıyor diye genelleme yapmayalım bu bütün sayılı taraftar gruplarında var. Otobüsü kurşunlamak ölen taraftarın arkasında seni sevmeyen ölsün demek gibi. İki takım tarafından da böyle taraftarlar var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı