GSP 600 vs GSP 550

Daha fazla  
Ben yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum ve genel olarak CS:GO PUBG tarzı oyunlar oynamayı planlıyorum. İki Sennhaiser kulaklığı arasında gidip geliyorum biri GSP 550 diğeri GSP 600 ve mikrofon benim için önemli bir konumda bu yüzden iki kulaklık arasında kaldım tabi buraya yeni model GAME ONE da girebilir ama GSP serisi daha rahat olduğu için GSP serisine yöneliyorum fiyat önemli deil benim için birde eğer GSP 600 alırsam ASUS XONAR U5 ile kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiserin hiç bir modeli ses ve mikrofon konusunda sizi üzmez rahatlıkla alabilirsiniz 7.1 takıntınız yoksa ki bence çok bir şey fark etmiyor oynadığınız oyunlarda direk Game One serisine yönelin

Dostum GSP 600 sipariş verdiğini sanıyordum bir konu da öyle söylemiştin, arasındaki fark şu 500 açık bir kulaklık Game One gibi, 600 ise Game Zero gibi. Game Zero almıştım iade ettim hiç tatmin edici değil, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bass konusunda hiç tatmin etmiyor, ses kalitesi da aman aman değil yani bir kulaklığa 1500-2000 TL vermeye değecek şekilde değil. GSP 600'ü denedim gayet rahat, ses konusunda da tatminkar. Fiyat önemli değil diyorsan yanına da GSX 1000 al, onu da denedim ama fazla deneme fırsatım olmadı, arayüzü güzel diyebilirim. Bu arada Game One, zero, GSP 600'ü denedim. 500'ü de deneseydim keşke, aklıma gelmedi ama 600 güzel gayet hem rahat hem ses olarak da üzmez.

Dostum GSP 600 sipariş verdiğini sanıyordum bir konu da öyle söylemiştin, arasındaki fark şu 500 açık bir kulaklık Game One gibi, 600 ise Game Zero gibi. Game Zero almıştım iade ettim hiç tatmin edici değil, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bass konusunda hiç tatmin etmiyor, ses kalitesi da aman aman değil yani bir kulaklığa 1500-2000 TL vermeye değecek şekilde değil. GSP 600'ü denedim gayet rahat, ses konusunda da tatminkar. Fiyat önemli değil diyorsan yanına da GSX 1000 al, onu da denedim ama fazla deneme fırsatım olmadı, arayüzü güzel diyebilirim. Bu arada Game One, zero, GSP 600'ü denedim. 500'ü de deneseydim keşke, aklıma gelmedi ama 600 güzel gayet hem rahat hem ses olarak da üzmez.

Birde siz 500 yazmışsınız ama GSP550i kastettiğinizi göz önünde bulundurarark yazdım.

İstanbul Kanyon AVM’de denedim, bu arada sitede yanlış yazılmış bazı ürünlerin açıklamasını kopyalayıp yapıştırmışlar sanırım :D
550’yi 500 diye okudum pardon. 550 açık veya kapalı mı bilmiyorum fakat 600 kapalı bir kulaklık.
Denediğim mağazanın ismi himifyii tarzı bir şeydi ve mağaza çalışanları çok iyi güler yüzlü ve bilgili. Vatanda ki gibi pazarlama üzerine alınmamış yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı