GT 1030 alınır mı?

Bütçe
1000
Geçen sene mayıs ayında vatandan 720 liraya msi oc olanını aldım ve piyasada en ucuz oradaydı forza horizon 4 vs oynuyorum bana yetiyor tabi yüksekte oynatmıyor ama orta grafikte oynatıyor rahat rahat şimdilik işimi görüyor. 1000 liraya alınmaz tabii.

Bana sorarsanız bu kartın cazip olduğu tek dönem ilk çıktığında 350 TL civarında satıldığı dönemdi.
evet haklısınız elimde çok bir bütçe olmadığı için zaten gt1030 düşündüm ama pek bi bilgimde olmadığı için buraya danışmak istedim
Geçen sene mayıs ayında vatandan 720 liraya msi oc olanını aldım ve piyasada en ucuz oradaydı forza horizon 4 vs oynuyorum bana yetiyor tabi yüksekte oynatmıyor ama orta grafikte oynatıyor rahat rahat şimdilik işimi görüyor. 1000 liraya alınmaz tabii.
evet şimdi baktım gt1030'dan daha ucuz olan ekran kartları daha iyi performans veriyor
maalesef r7 370 hiç bir stokta bulamadım başka bir ekran kartı alacağım :')

Son düzenleme:
Geçen sene mayıs ayında Vatan'dan 720 liraya MSI OC olanını aldım ve piyasada en ucuz oradaydı Forza Horizon 4 vs oynuyorum bana yetiyor tabii yüksekte oynatmıyor ama orta grafikte oynatıyor rahat rahat şimdilik işimi görüyor. 1000 liraya alınmaz tabii.

Kaç FPS alıyordunuz Forza Horizon'da bir de grafik ayarları nasıl?

Kaç FPS alıyordunuz Forza Horizon'da bir de grafik ayarları nasıl?
Işıklanmdırma yüksek gölge orta fps limiti kaldırdığım zaman oyun için 75 90 arası tünel içine girince 100 fps e kadar çıkıyor çok aksiyona girince 60 55 oluyor 720p ayarlarda oynayınca 1080p de ise tünel içi 90 normal 65 80 fps diğer ayarlar genelde düşük ve kapalıda önemli olan ışık zaten oyunda gerisi bana boş geliyor.

Geri
Yukarı