Çözüldü GT 1030 ekran kartı, ses tanıtma ve USB'siz boot

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hackintool'luk bir işin yok, muhtemelen kext güncellemesini kontrol etmek dışında da olmaz. Dediğimi uygula. Layout yüzünden görünmüyor, doğrusunu bulunca çözülür. İlk olarak 897'dekileri deneyerek başla, zira 4 adet olduğu için daha kısa sürer.

Ekran Resmi 2021-12-29 09.19.56.png

Böyle bir uyarı verdi hocam devam edeyim mi?

Ben sana OpenCore Configurator kullan demedim ki, kullanma da zaten. Önerilmeyen bir program. TextEdit ile açmak yeterli ve işini görür. Kext eklemeyeceksin, güncellemeyeceksin, bununla veya Hackintool ile işin yok. Ha, ben bildiğimi yapacağım dersen de OpenCore Configurator'un bu versiyonu, 0.7.6 sürümü olan OpenCore dosyalarını desteklemiyor. Yeni OpenCore Configurator sürümünü indirmelisin. Sana kalmış ne yapıp yapmayacağın.

Ben sana OpenCore Configurator kullan demedim ki, kullanma da zaten. Önerilmeyen bir program. Textedit ile açmak yeterli ve işini görür. Kext eklemeyeceksin, güncellemeyeceksin, bununla veya hackintool ile işin yok. Ha, ben bildiğimi yapacağım dersen de OpenCore Configurator'un bu versiyonu, 0.7.6 sürümü olan OpenCore dosyalarını desteklemiyor. Yeni OpenCore Configurator sürümünü indirmelisin. Sana kalmış ne yapıp yapmayacağın.

Direkt config.plist dosyası çok karışık hocam. O yüzden deniyorum kullanmayı ve bu daha basit. OC Auxilary Tools ile deneyeceğim galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı