GT 1030 önerisi

Hocam bu arada GT1030 yerine 2. el GTX 1050 / Ti bakın.
2. el GTX 1050 Ti [ Bütçe aşarsa ]
2. el GTX 1050 [ Bütçe aşmazsa ]
2. el GTX 1050 Ti [ Bütçe azıcık aşarsa ]
O ilanların tarihlerine baktınız mı? Hepsi satılmıştır ve ilanları kaldırmayı unutmuşlardır. Ayrıca sarı site ve malum go gibi siteler dolandırıcı dolu. İkinci el elden alırsınız bir zaman sonra belki birkaç ay sonra kart elinizde kalır. Fırınlanmış çıkar ve istediği kadar polise gitsin satın aldığı kişi ben satarken sağlamdı deyip işin içinden sıyrılır. İkinci el alınacaksa en güveniliri Aliexpress’teki yüksek puanlı güvenilir satıcılar. Alternatifi ancak GET olabilir ama zaten GET ile kart bulunması da imkansıza yakın çünkü kimse satmıyor.

O ilanların tarihlerine baktınız mı? Hepsi satılmıştır ve ilanları kaldırmayı unutmuşlardır. Ayrıca sarı site ve malum GO gibi siteler dolandırıcı dolu. İkinci el elden alırsınız bir zaman sonra belki birkaç ay sonra kart elinizde kalır. Fırınlanmış çıkar ve istediği kadar polise gitsin satın aldığı kişi ben satarken sağlamdı deyip işin içinden sıyrılır. İkinci el alınacaksa en güveniliri AliExpress'teki yüksek puanlı güvenilir satıcılar. Alternatifi ancak GET olabilir ama zaten GET ile kart bulunması da imkansıza yakın çünkü kimse satmıyor.

HuaPu Store - Küçük Siparişler Online Mağazası, Çok Satan ve daha fazlası AliExpress'da hocam buradan kart alınır mı? Gidip 900 lira 1030'a vermeyelim şimdi.

Merhabalar konu ile alakalı değil ama hocam 5600 XT kulanıyorum clock değerini düşürmek için bir ayar yaptık monitöre görüntü gelmiyor şimdi TV'ye bağladım geldi aynı sorunu sizde yaşamışınız. Sorunu nasıl çözdünüz acaba?

Güvenli modda bilgisayarı açıp program ekle kaldırdan ya da yüklüyse DDU ile AMD Radeon Software'yi kaldırın hocam. Daha sonra tekrar başlattığınızda GPU sürücüsünü yeniden indirin. Başka kısa yolu da olabilir ama ben böyle çözdüm.

Edit: TV'ye bağlıyken DDU indirin. Daha sonra güvenli modda (şart değil) ekran kartı sürücüsünü kaldırın. Monitöre geçince yeniden indirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı