GT 1030 önerisi

Sokak ortasında test etmek ne alaka? Param güvende ile de almak zorunda değil elden alır test eder bu kadar küçük çaplı düşünmeyin. En kötü alacağı adamdan kamera açmasını ister görüntülü test yaptırtır.

Komikmiş bayağı gül gül öldüm. Belli ki 2. el satışa dair pek bir bilginiz yok.

Görüntülü test yaptığı karttan farklı getirirse ne yapacaksın. Alıp nasıl test edecek söylesene, evine mi davet edecek. 2. el ekran kartı param güvende olmadıkça veya internet kafe gibi dışarıda test edilebilen yer olmadıkça bence alınmaz, dolandırılma şansın çok yüksek.

Sırf yorum yapmak için yorum yapan tiplerdensin sen güzel kardeşim, sana laf yetiştiremem. 2. el elektronikte hile hurda çok dönüyor.
Genel konuşuyorsun, herkes böyle değil diyorum. Her cümlen aynı kelimelerden oluşuyor baktın ki bilgin yok haberin de yok hakarete başvurmaya başlıyorsun. Ayrıca tanımadığın insanlara kardeşim falan diye hitap etme hakkını sana kim veriyor?

2. el ''bilgisayar'' alışverişi hakkında epey bi' bilgi eksikliğin var. Tavsiyem daha fazla yanlış konuşup her şeyi genele vurmaman olacaktır. Şu ana kadar 50'ye yakın 2. el bilgisayar parçası sattım ve aldım, hepsinde de gayet tertemiz iş yaptım, karşımdakilerden de aynısını gördüm. Dolandırıcı veya bozuk ürün kakalamaya çalışanlar da oldu, bilinçli olduğum için sorun olmadı.
Görüntülü test yaptığı karttan farklı getirirse ne yapacaksın. Alıp nasıl test edecek söylesene, evine mi davet edecek. 2. el ekran kartı param güvende olmadıkça veya internet kafe gibi dışarıda test edilebilen yer olmadıkça bence alınmaz, dolandırılma şansın çok yüksek.
Görüntülü test yaptırırsın elden satın alırsın?

Genel konuşuyorsun, herkes böyle değil diyorum. Her cümlen aynı kelimelerden oluşuyor baktın ki bilgin yok haberin de yok hakarete başvurmaya kaymaya başlıyorsun. Ayrıca tanımadığın insanlara kardeşim falan diye hitap etme hakkını sana kim veriyor?

2. el "bilgisayar" alışverişi hakkında epey bi' bilgi eksikliğin var. Tavsiyem daha fazla yanlış konuşup her şeyi genele vurmaman olacaktır. Şu ana kadar 50'ye yakın 2. el bilgisayar parçası sattım ve aldım, hepsinde de gayet tertemiz iş yaptım, karşımdakilerden de aynısını gördüm. Dolandırıcı veya bozuk ürün kakalamaya çalışanlar da oldu, bilinçli olduğum için sorun olmadı.

Görüntülü test yaptırırsın elden satın alırsın?

Tamam da aynı modelin farklı kartını geldiğinde nasıl fark ediyorsun diyorum? Görüntülü videoda aynı modelin düzgün çalışanını gösterip getirirken mining yapılmış veya bozuk olan kart getirdiğinde sokakta nasıl ayırt edeceksin diyorum ben.

Tamam da aynı modelin farklı kartını geldiğinde nasıl fark ediyorsun diyorum? Görüntülü videoda aynı modelin düzgün çalışanını gösterip getirirken mining yapılmış veya bozuk olan kart getirdiğinde sokakta nasıl ayırt edeceksin diyorum ben.
Seri numarası diye bir şey var.

Ayrıca oyun oynayarak da ekran kartı eskir. Ekran kartını 7/24 kullanıyor diye her miningli karta ölü muamelesi yapmak doğru değil.

Konu dışına çok çıkmışsınız. Sadece GT 1030 için model önerisi istemiştim. Asus olan modeli tercih edeceğim. İkinci el düşünmüyorum. Dolandırılma ihtimalini göze alamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı