GT 1030 Overclock

Başka neye izin verecekti ki?
Diğer donanımlara(CPU-RAM) BIOS üzerinden OC yapılıyor.
O zamanlar bu kadar bilgiye sahip değildim tabi ki. Demeye çalıştığım MSI'ın belli bir limit koyduğu.
"MSI afterburner" Birtek GPU OC'si yapar. CPU'ya herhangibi bir işlemde bulunamaz. Bilgin olmadan burdaki şeylerle oynarsan kartı yakma ihtimalin %99.
Yanmadı kral. Allah şahidim. Kasanın iki tarfıda açık ve yan bir şekilde duruyordu üstünde de ekrandaki yırtılmaları gidermek amacıyla koyduğum buzlu su torbası vardı.

O zamanlar bu kadar bilgiye sahip değildim tabi ki. Demeye çalıştığım MSI'ın belli bir limit koyduğu.

Yanmadı kral. Allah şahidim. Kasanın iki tarfıda açık ve yan bir şekilde duruyordu üstünde de ekrandaki yırtılmaları gidermek amacıyla koyduğum buzlu su torbası vardı.
Öyle birşey yok, saçmalama. 2000MHz bir kartın MAX'ı 2250dir daha sonrasında stabil çalışamaz. ama Afterburner 2300 gösterir.

Dostum şuanda konuyu boşuna uzatıyorsun, haksızsın. OC hakkında bilgin yok.

Öyle birşey yok, saçmalama. 2000MHz bir kartın MAX'ı 2250dir daha sonrasında stabil çalışamaz. ama Afterburner 2300 gösterir.

Dostum şuanda konuyu boşuna uzatıyorsun, haksızsın. OC hakkında bilgin yok.
Kendi tecrübelerime mi yoksa san mı inanıyım. Çocuk aklı + eski bilgisayar = imkansızları başarmak

Bu kafayla devam etmeni önermem, Oynadığın şey oyuncak değil. İçinde elektrik var, fazla voltaj verip birşeyi yakıp patlatabilirsin. Çocuk oyuncağı değil.
Bana değil, kime sorsan aynısını der. Kendinde demişsin, "Çocuk aklı"

Bu kafayla devam etmeni önermem, Oynadığın şey oyuncak değil. İçinde elektrik var, fazla voltaj verip birşeyi yakıp patlatabilirsin. Çocuk oyuncağı değil.
Bana değil, kime sorsan aynısını der. Kendinde demişsin, "Çocuk aklı"
Kral bunlar yıllar önceydi. Allah'a şükür bir şey olmadı ve bu gün seninle konuşa biliyorum. Asıl sen yok onun OC'si şu, bunun OC'si bu diyerek bu konuda gerçekten bilgi sahibi olmayan insanların kafasını karıştırıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı