GT 1030 oyun performansı

Jawierd

Centipat
Makaleler
1
Selamlar, ileriki zamanlarda GT 1030 ekran kartını almayı düşünüyorum. İşlemcim i5 3470, 8GB RAM harici ekran kartım yok. Kaldırırsa oynayacağım oyunlar;
-CS:GO
-Valorant
-LoL
-GTA V
-Rocket League

Bu oyunlarda kaç fps alırım. Veya bunları oynayabilir miyim? Ya da oynayabileceğim başka oyun var mı? 60 FPS alsam yeter. Monitör 60 Hz. Grafik ayarları pek önemli değil. Piksel piksel olmasın yeter. Youtube'da videolarını izledim fakat size de sormak istedim.

YouTube'da bir kanal var i5 3470 8 GB RX550 sistemi mevcut ve her gün oyun testi atıyor. Örnek bir videosunu atabilirim, ha bu arada bence RX550 daha güçlü.

Dediğin sistem ile yazdığın oyunları rahat oynarsın.

Ama GT 1030'u kaça alacaksın? Belki daha iyi seçenekler önerebiliriz.

Selamlar, ileriki zamanlarda GT 1030 ekran kartını almayı düşünüyorum. İşlemcim i5 3470, 8 GB RAM harici ekran kartım yok. Kaldırırsa oynayacağım oyunlar;
-CS:GO.
-Valorant.
-Lol.
-Gta v.
-Rocket League.

Bu oyunlarda kaç FPS alırım. Veya bunları oynayabilir miyim? Ya da oynayabileceğim başka oyun var mı? 60 FPS alsam yeter. Monitör 60 Hz. Grafik ayarları pek önemli değil. Piksel piksel olmasın yeter. YouTube'da videolarını izledim fakat size de sormak istedim.

-CS:GO.
-Valorant.
-Lol rahatlıkla oynarsın ancak GTA V için emin değilim 40-50 FPS de açar diye düşünüyorum. Hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı