GT 1030 oyun performansı

MOXAX

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, GT 030 GTA 5 1080P Low grafiklerde kaç FPS alır? CS:GO 1080P medium grafiklerde kaç FPS alır? LoL 1080p kaç FPS alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM, işlemci?

GTA 5 1080p High-normal grafiklerde 55-60 FPS verir, CS:GO 150-200 civarı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
i3 7350K işlemci ile.

Hocam tarihine hiç bakmıyorsun...

Merhabalar, GT 030 GTA 5 1080P Low grafiklerde kaç FPS alır? CS:GO 1080P medium grafiklerde kaç FPS alır? LoL 1080p kaç FPS alır?
8 ram şimdilik yeter gibi çok üst düzey oyunlar oynamayacaksanız.
İşlemcinizle video bulamadım ama 2600x 3100'le aşağı yukarı aynı performans seviyelerinde. En azından bir fikir edinirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

RAM, işlemci?

Hocam tarihine hiç bakmıyorsun...
Hocam.bu video 3 yıl önce olduğu için şimdinin FPS degerleri ile aynı olamaz daha yenisi varsa atarmisin
8 ram şimdilik yeter gibi çok üst düzey oyunlar oynamayacaksanız.
İşlemcinizle video bulamadım ama 2600x 3100'le aşağı yukarı aynı performans seviyelerinde. En azından bir fikir edinirsiniz.
Dostum ben şuanda mobilveriden girdiğim için video izleyemiyorum ortalama FPS değerlerini yazabilirmisiniz

Geri
Yukarı