GT 1030 sistem önerisi

rawies2

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar GT 1030 ekran kartı gözüme ucuz geldi iyi bir kart mıdır? 6000-6500 TL civarlarında GT 1030 ile sistem önerebilir misiniz? Monitör dahil olmasın. CS:GO Valorant gibi FPS oyunları oynatsın bana yeter fazlasında gözüm yok. Teşekkürler.

Fazlasında gözünüz yoksa, ve 2. el almaktan çekiniyorsanız tercih edilebilir. Çok rahat CS LoL Valorant oynatır. Fakat şu an ASUS modeli 2500TL civarında geziyor. Ben bu fiyata 2. el 1660 1060 580 kartlar arardım. Yılbaşından önce 2800'e 1660 Ti almış biri olarak bunu söyleyebilirim.

Fazlasında gözünüz yoksa, ve 2. el almaktan çekiniyorsanız tercih edilebilir. Çok rahat CS LoL Valorant oynatır. Fakat şu an ASUS modeli 2500TL civarında geziyor. Ben bu fiyata 2. el 1660 1060 580 kartlar arardım. Yılbaşından önce 2800'e 1660 Ti almış biri olarak bunu söyleyebilirim.

Hocam Amazon'da MSI marka 1500 TL gösteriyor.
Ayrıca ikinci ele pek yönelmek istemiyorum şöyle tatillerde boş vakitlerde arkadaşlarla CS:GO Valorant falan oynatsın yeter.

Oyun testlerini de atım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki hocam neden APU seçmemi önerdiniz. O fiyata aynı performansli sistem toplanmaz mı? Yanlış anlamayın lütfen.

Hocam Amazon'da MSI marka 1500 TL gösteriyor.
Ayrıca ikinci ele pek yönelmek istemiyorum şöyle tatillerde boş vakitlerde arkadaşlarla CS:GO Valorant falan oynatsın yeter.

Peki hocam neden APU seçmemi önerdiniz. O fiyata aynı performansli sistem toplanmaz mı? Yanlış anlamayın lütfen.
1030 gücünde çünki o yüzden attım. Sıfır istiyorsun bide.

Yeni konular

Geri
Yukarı