GT 1030 sistem R6S FPS düşük

İşletim sistemi
Windows 10

ÖmerGame

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarken medium ayarlarda 30 FPS üstüne çıkamıyorum bunun çözümü var mıdır? Ekran kartım MSI GeForce GT 1030 2 GB OC.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartıyla zaten çıkamazsın ki. GT 1030 Rainbow Six için çok uygun bir ekran kartı değil.

Oyunu Low'a al belki 45 fps görürsün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Devamlı güncelleme alan bir oyuna 2 yıl öncesinden video...
O zamanlar benim 4 çekirdekli 2.6 GHz işlemcim oyunda 1080p'de 40 FPS veriyordu. En son geçen senenin sonlarında eski işlemcimle oynadığımda ise 720p'de 30-35 arasıydı.

O ekran kartıyla zaten çıkamazsın ki. GT 1030 Rainbow Six için çok uygun bir ekran kartı değil.

Edit: İşlemcin ne?
Hocam ezbere konuşmayın, i5 3340, hd7850 ekran kartım var stabil 60fps oynuyorum, ekran kartı kötü değil, GT1030, önemli olan işlemci, darboğaz vs.

Devamlı güncelleme alan bir oyuna 2 yıl öncesinden video...
O zamanlar benim 4 çekirdekli 2.6 GHz işlemcim oyunda 1080p'de 40 FPS veriyordu. En son geçen senenin sonlarında eski işlemcimle oynadığımda ise 720p'de 30-35 arasıydı.
Al 2 ay.

Edit: İşlemcin ne?
Yan bilgisayarımda GT1030 var i5 9. nesil ile birlikte orta ayarlarda ortalama 60-80 FPS neyden bahsediyorsun hocam Allah aşkına :D

Yeni konular

Geri
Yukarı