GT 1030 sistem toplama

Aslında 1660S'li bir sisteme sahiptim fakat FPS sıkıntısı çekiyordum Valorant'ta 140 FPS zor veriyordu bende böyle bir sistem düşündüm.
GTX 1660 Super'li bir sisteme sahipseniz böyle bir sistem mantıklı değil.
Intel sistem için iyi sayılabilir, farklı alternatifler de var. İlk mesajımda belirttim.

Intel sistem için iyi sayılabilir, farklı alternatifler de var. İlk mesajımda belirttim.

Yol sahiptim şu an yok.

O zaman en iyisi paraya kıyıp sizin ilk attığınızı almak.

Kafanızın rahat olması açısından daha iyi olur. 1660 Super'li bir sisteme sahipken GT 1030'a düşmek mantıksız geliyor bana. Yine de siz bilirsiniz tabii ki.

Kesinlikle mantıksız mantığım o değil zaten ben satmıştım PC mi şimdi canım gene almak istedi biraz daha Low profile olsun dedim.
2666MHz ile 3200MHz arasındaki fark nedir peki. @shinei

Anladım bu sistem bana Fortnite ve Valorant'ta +144 FPS verir diye düşünüyorum sizce öyle mi?
@shinei
Hangi ayarda oynayacağınıza bağlı. Düşük ayarlarda 140 FPS civarı verir diye düşünüyorum. Valorant için yüksek ayarda +144 FPS almanız imkansız. En fazla 60 FPS dolaylarında gezinecek sisteminiz.

Bu nasıl üslupdur? Konuşurken seçtiğiniz kelimelere dikkat edin. Ben yüksek ayarlarsa 3GB VRAM kullandığını söylemiştim.

Yahı sen ne dediğini farkında mısın?

GTX 1650 GDDR6 ekran kartı bile ucu ucuna yetiyor GTA 5'e tabii ki oynarsınız orta ayarlarda ama orta ayarlarda oyunun optimizasyonu berbat FPS droplar yersiniz size önerim bütçe biriktirin bu sistem sizi şimdiden üzer.

Bu mesajı oku. Kabullen artık. Kendin bilgisayarınla akıcı oynayamıyorsun sorun sende.

Yeni konular

Geri
Yukarı