GT 1030 sistem yükseltme

handaq

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda oynadığım oyunlar ETS 2, Valorant, Assetto Corsa Online, Assetto Corsa'da yaklaşık 40 FPS alamıyorum. Bazen düşük ayarlarda :) sistemim AMD Ryzen 3 1200 8 GB RAM GT 1030 ekran kartı A320M-H anakart sistemde sizce işlemcimimi değiştirmem gerekiyor yoksa ekran kartımı yükselttiğime ise asettoda iyi bir FPS almak istiyorum. Ortalama 100 150 orta ayarlarda almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Çok kararsızım, bütçem ise 4K 5k. A320M-H anakartla uyumlu olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, şu anda oynadığım oyunlar ETS 2, Valorant, Assetto Corsa Online, Assetto Corsa'da yaklaşık 40 FPS alamıyorum. Bazen düşük ayarlarda :) sistemim AMD Ryzen 3 1200 8 GB RAM GT 1030 ekran kartı A320M-H anakart sistemde sizce işlemcimimi değiştirmem gerekiyor yoksa ekran kartımı yükselttiğime ise asettoda iyi bir FPS almak istiyorum. Ortalama 100 150 orta ayarlarda almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Çok kararsızım, bütçem ise 4K 5k. A320M-H anakartla uyumlu olması lazım.

Sapphire Pulse Radeon RX 6400 11315-01-20G 64 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hocam yanlış biliyor olabilirim ama o anakarta uygun olması lazım

İşlemcinizi Ryzen 5 1600 yapın RAM'ı da 16 GB yapın. Islemci ile ekran kartinı satıp kalan parayla da RX 6500XT alırsanız bahsettiğiniz oyunları rahatlıkla oynarsınız.

Hocam yanlış biliyor olabilirim ama o anakarta uygun olması lazım.

Bu varken alınmaz o işlemci.

Son düzenleme:
İşlemcinizi Ryzen 5 1600 yapın RAM'ı da 16 GB yapın. Islemci ile ekran kartinı satıp kalan parayla da RX 6500XT alırsanız bahsettiğiniz oyunları rahatlıkla oynarsınız.

Bu varken alinmaz işlemci.

Hakikaten hocam.

Bu varken alinmaz işlemci.

Hocam fiyat farki niye bu kadar az, performans farkı cok yüksek?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam ilk attığım modelin soğutması iyi olmayabilir bu daha iyi ve daha estetik duruyor

Ryzen 5 5600 almak istiyorum Ryzen 5 5600 mi alayım yoksa GTX 1050 VEYA1660 ekran kartı konusunda NVIDIA'dan başka kullanmak istemiyorum NVIDIA'dan çok memnunum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı