GT 1030 sistem yükseltme

handaq

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda oynadığım oyunlar ETS 2, Valorant, Assetto Corsa Online, Assetto Corsa'da yaklaşık 40 FPS alamıyorum. Bazen düşük ayarlarda :) sistemim AMD Ryzen 3 1200 8 GB RAM GT 1030 ekran kartı A320M-H anakart sistemde sizce işlemcimimi değiştirmem gerekiyor yoksa ekran kartımı yükselttiğime ise asettoda iyi bir FPS almak istiyorum. Ortalama 100 150 orta ayarlarda almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Çok kararsızım, bütçem ise 4K 5k. A320M-H anakartla uyumlu olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama bu AMD ekran kartlarında yazılımsal hatalar vs mevcutmuş o yüzden NVIDIA daha çok satıyormuş

Biraz şans işi ama AMD daha ucuza daha kaliteli şeyler satıyorlar RX6000 serisiyle pek kalmadı diye biliyorum

AMD ekran kartı almak istemiyorum bazı yerlerde vieolara AMD ekran kartlarının yazılımsal donanımsal hataların sık sık olduğu yazıyor galiba bu yüzden nvıa daha fazla satıyormuş

Biraz şans işi ama AMD daha ucuza daha kaliteli şeyler satıyorlar RX6000 serisiyle pek kalmadı diye biliyorum

Şans işi diyorsunda 4K 5k para veriyor insanlar ben şansa bırakmak istemem

AMD ekran kartı almak istemiyorum bazı yerlerde vieolara AMD ekran kartlarının yazılımsal donanımsal hataların sık sık olduğu yazıyor galiba bu yüzden nvıa daha fazla satıyormuş

Şans işi diyorsunda 4K 5k para veriyor insanlar ben şansa bırakmak istemem

Peki GTX1650 öneririm 1050 Ti eskidi ve 3K fiyat o kart icin pahalı

Bu bütçe ile 1650 mi önerirsin en iyi performans olarak

Assetto Corsa Online'da orta ayarda iyi performans verir mi ortalama 60 100 FPS gibi işlemcim Ryzen 3 1200

Hocam o islemci GTX 1650'yi beslemez islemciyide yükseltmeniz lazim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadasin önerdiğini islemciyi alırsanız değerler bu şekilde olur Assetto Corsa'yı da güzelce oynatacaktır bu sistem

Hocam o islemci GTX 1650'yi beslemez islemciyide yükseltmeniz lazim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadasin önerdiğini islemciyi alırsanız değerler bu şekilde olur Assetto Corsa'yı da güzelce oynatacaktır bu sistem

Bütçem 4 K alabilir miyim o işlemciyi hem işlemci hem 1650 Max 5 olur

Bütçem 4 K alabilir miyim o işlemciyi hem işlemci hem 1650 Max 5k olur

Geri
Yukarı