GT 1030 Valorant düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
O halde nasıl oluyor da CS:GO'da da Valorant'ta da bu şekilde drop sorunları çözülüyor? Örneği journeyden vermemin sebebi yakın zamanda uygulayıp iyi hatırlamam ama ben aynı şeyleri CS:GO ve Valorant'ta da yaptım ve işe yaradı.

Hocam sizin sisteminiz ile alakalı.

Sistemi yoran görülmeyen arkaplan uygulamaları olabilir msconfigden başlatma seçeneklerinde işinize yaramayan uygulamaları kapatabilir ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunda ayarlara bakarak FPS'i fazlasıyla arttırmanız mümkün. Denedim gerçekten de fazlasıyla işe yarıyor 12 dakikada biraz uzun anlatmış ama oturdum izledim güzel video olmuş 10 dakikayı geçip reklam koyayım diye saçmalanmamış. Ben sevdim.

Hocam bence sistemiz de virüs var Kaspersky ile taratmanızı öneririm. i3 3220 Valorant'ı 60 FPS üstü oynatacak bir işlemci. Oyun içindeki sıcaklık değerlerini atabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bence sistemiz de virüs var Kaspersky ile taratmanızı öneririm. i3 3220 Valorant'ı 60 FPS üstü oynatacak bir işlemci. Oyun içindeki sıcaklık değerlerini atabilir misiniz?
Hocam işlemcim 55 65 derece arası. Ekran kartım ise 45 55 arası gidip geliyor.
Virüs konusuna gelirsek kaç kere temiz format atıp denediğimi ben bile bilmiyorum. Sadece Valorant yüklü. Yedek alıp deniyordum valorantı eskiden, yeniden indirmeyeyim diye fakat sıfır indirip kurduğumda da hala aynı olduğunu gördüm
Sistemi yoran görülmeyen arkaplan uygulamaları olabilir msconfigden başlatma seçeneklerinde işinize yaramayan uygulamaları kapatabilir ve
videosunda ayarlara bakarak FPS'i fazlasıyla arttırmanız mümkün. Denedim gerçekten de fazlasıyla işe yarıyor 12 dakikada biraz uzun anlatmış ama oturdum izledim güzel video olmuş 10 dakikayı geçip reklam koyayım diye saçmalanmamış. Ben sevdim.
Hocam her şeyi denedim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat bu işin ilacı bu değil.

Hocam Power Limit'i sona çekmeyi dener misiniz? Oyun içinde işlemci kaç GHz arası gidip geliyor?
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı