GT 1030 ve Q8300 sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

Kromish

Hectopat
ASUS GT 1030 2 GB 64 Bit.
Intel Core 2 Quad Q8300.
8 GB Kingston DDR3 1333 MHz.
Gigabyte GA-G41MT-ES2l

Bu sistemle niye bu kadar düşük FPS alıyorum? En düşük ayarlarda 55 FPS alıyorum. Çatışma anında 30 oluyor. 3V1 ise 20 FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO çok fazla işlemci kullanan bir oyun.
GT1030 için de iyi b ir işlemciye ihtiyacınız var. Hele bir de Windows 10 kullanıyorsanız çok normal. Muhtemelen yüksek oranda darboğaz problemiyle karşı karşıyasınız.

Msi afterburner ile oyun içi sıcaklik CPU GPU kullanımını yazar mısın? Programın çalışabilmesi için csgo da güvenli modu kapatan kodları yazmalısın. Bu arada işlemci oldukça kötü, csgo da işlemci FPS yi doğrudan etkiler.

CS:GO çok fazla işlemci kullanan bir oyun.
GT1030 için de iyi b ir işlemciye ihtiyacınız var. Hele bir de Windows 10 kullanıyorsanız çok normal. Muhtemelen yüksek oranda darboğaz problemiyle karşı karşıyasınız.
Msi afterburner ile oyun içi sıcaklik CPU GPU kullanımını yazar mısın? Programın çalışabilmesi için csgo da güvenli modu kapatan kodları yazmalısın. Bu arada işlemci oldukça kötü, csgo da işlemci FPS yi doğrudan etkiler.
Yeni işlemcinin sipariş ettim yolda şuan.
Elinizde imkan var ise çözünürlüğü de arttırın.
Onu da arttırıp denemiştim zamanında hocam. Emin olun düzelmesi için en yüksek ayarda da en düşük ayarda da denedim.

Geri
Yukarı