GT 1030 vs GTX 650 Ti Boost

Can286122

Centipat
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var yardımlarınızı bekliyorum. GTX 650 Ti Boost cift fanlı bir ekran kartım var. Bunu sattıp GT 1030 almayı düşündüm. Sizce kendi ekran kartım kac para eder? Sattıp GT 1030 almaya deger mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var yardımlarınızı bekliyorum. GTX 650 Ti Boost cift fanlı bir ekran kartım var. Bunu sattıp GT 1030 almayı düşündüm. Sizce kendi ekran kartım kac para eder? Sattıp GT 1030 almaya deger mi?

650 Ti Boost ile aynı güçte hatta sizin kartınız biraz daha performanslı ama satacağım illa diyorsanız ben alabilirim 600 TL veririm hocam.

2.el sitelerinde 300 600 sizce satip GT 1030 almali miyum?
650 Ti Boost ile aynı güçte hatta sizin kartınız biraz daha performanslı ama satacağım illa diyorsanız ben alabilirim 600 TL veririm hocam.
Teşekkür ederim ucuza 1030 bulmustum onu almak icin satacaktim ama siz benim ekran kartimin daha iyi oldugunu soyluyorsunuz ozaman satmama gerek yok pek bilgim yoktu bilgisayarla ilgili gtx 1050 ti ekran kartı olan sistemimi 2000 tl ye satmıştım yavaş yavaş akıllanıyorum sağolun teklifiniz icin 😂

Teşekkür ederim ucuza 1030 bulmustum onu almak için satacaktim ama siz benim ekran kartimin daha iyi oldugunu soyluyorsunuz o zaman satmama gerek yok pek bilgim yoktu bilgisayarla ilgili GTX 1050 Ti ekran kartı olan sistemimi 2000 TL'ye satmıştım yavaş yavaş akıllanıyorum sağ olun teklifiniz için 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerek yok sizin için yeterliyse e spor oyunları için çok uzun zaman daha götürür o kart.

Geri
Yukarı