GT 310M i5 460M sistemi canlandırmak

1333 varsa ve daha ucuz ise onu alırsınız ama yoksa o rami alın günlük ışte az çok birşey yapar birde oyunn performansı iki valorant açar çıkarsın

Şuanki ramlar 1066mhz hizinda çalışıyor ama 1333mhz hizina çekebiliyorum
Ram kaç derece?Nereden bakılıyor bende bilmiyorum belki msi afterburnerda vardir

1333 varsa ve daha ucuz ise onu alırsınız ama yoksa o rami alın günlük ışte az çok birşey yapar birde oyunn performansı iki valorant açar çıkarsın

Ram kaç derece?Nereden bakılıyor bende bilmiyorum belki msi afterburnerda vardir
Ona göre çekin

Link atar mısınız?Soğutucusu varmı?

Ona göre çekin

Link atar mısınız?Soğutucusu varmı?
Aidata64 bak ve cpu z programından anakartını ve diğer donanımlarını görebilirsin

Aidata64 bak ve cpu z programından anakartını ve diğer donanımlarını görebilirsin
Ben sadece Ram Psu Kasa ve harddiskimi bilmiyorum hdd biliyodum unuttum marka hatırlıyorum sadece.Yalnız benim pc e30 dk içinde beyaz ekran oluyor biraz sıkıntılı durumlar açtığım onla ilgili 2 konu var zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı