GT 420 CS:GO FPS Sorunu

UmutESEN

Hectopat
Daha fazla  
Arkaşlar benim sistemim aşağıda eklediğim resimde de görüldüğü gibi pek iyi bir sistem değil. Ancak ben önceden CS:GO'da 70 FPS alırken şu an 30 FPS alıyorum. Sizce nedeni nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,3 KB · Görüntüleme: 233
Merhaba, bütün ayarları en düşük yaptığından emin misin? Ayrıca her haritada 70 FPS alabileceksin diye bir kural yoktur. Her mapin dizaynı farklıdır, yani alacagin FPS'de degişir diye düşünüyorum fakat tahminimce eski dust 2'de 70 FPS aliyordun şimdi degişince 30 aliyorsun. Eğer OC yaptıysan geri al, CS:GO'nun ayarlarını sıfırlayıp yeniden düşüge al, umarım düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bütün ayarları en düşük yaptığından emin misin? Ayrıca her haritada 70 FPS alabileceksin diye bir kural yoktur. Her mapin dizaynı farklıdır, yani alacagin FPS'de degişir diye düşünüyorum fakat tahminimce eski dust 2'de 70 FPS aliyordun şimdi degişince 30 aliyorsun. Eğer OC yaptıysan geri al, CS:GO'nun ayarlarını sıfırlayıp yeniden düşüge al, umarım düzelir.
Aynen öyle yeni dust 2'de alıyorum şu anda OC yok muydu eğer oysa yapmayı denedim ama yapabildim mi bilmiyorum. Ona nereden bakacağımdan pek emin değilim optimize filan ettim ayarlar en düşükte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkaşlar benim sistemim aşağıda eklediğim resimde de görüldüğü gibi pek iyi bir sistem değil. Ancak ben önceden CS:GO'da 70 FPS alırken şu an 30 FPS alıyorum. Sizce nedeni nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba oyunu tamamen silip yeniden yüklersen belki sorun düzelir şu videoyu izle aşağıya linkini bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba oyunu tamamen silip yeniden yüklersen belki sorun düzelir şu videoyu izle aşağıya linkini bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağol deniyeceğim bunu.

Yeni Dust 2'den sonra olduysa normal olabilir. Çünkü yeni Dust2, daha iyi grafikler ile daha canlı renkler kullanılmıştır. Eski oynadığınız haritalar ile FPS farkı oluyor mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı