GT 430 2 GB iyi midir?

Yorumun için çok teşekkür ediyorum dostum.
:)

High ayarlarda 8 GB RAM AMD Athlon X4 880K ile mükemmel oynattığı doğrudur.

O zaman sana iyi oyunlar konu çözüldü. Madem kendin açıp kendin cevaplayacaksın amaç nedir?

Eminim oynatıyordur 4K'da bile açar GTA 5 canım. Ayrıca madem o kadar eminsin niye soruyursun konu açıp? Onaylanmak mı istiyorsun? Öyle bir şey olmayacak.

En düşük ayarlarda 4 GB RAM ve Pentium Dual Core E6600 ile akıcı bir şekilde oynadım oyunu. CS:GO LoL da oynayabiliyorum en düşük ayarda bu benim için yeterli.

Oyunu açıyor oluşu oynatabildiği anlamına gelmez.
Oyunu akıcı bir şekilde oynayarak bitirdim diyorum. Kullandım. 9 sene kullandım ve son oynadığım oyun GTA 5'ti Youtube dan izlediğiniz videolarla yorum yapmazsanız mutlu olurum bizzat kendim kullandım ve rahatlıkla oynadım. Sizin söylediğinizin aksine de bu kartı onaylıyorum. Eğer arkadaşımızın bütçesi bu karta göreyse ve oynamak istediği oyunlar bunlarsa onaylarım. Herkesin gücü 3070 3080 lere yetmez. Ve ben bu kartı bizzat tespit ettim bahsettiği iki oyunda. Yanlış yönlendirmeyin.

Oyunu akıcı bir şekilde oynayarak bitirdim diyorum. Kullandım. 9 sene kullandım ve son oynadığım oyun GTA 5'Ti YouTube'dan izlediğiniz videolarla yorum yapmazsanız mutlu olurum bizzat kendim kullandım ve rahatlıkla oynadım. Sizin söylediğinizin aksine de bu kartı onaylıyorum. Eğer arkadaşımızın bütçesi bu karta göreyse ve oynamak istediği oyunlar bunlarsa onaylarım. Herkesin gücü 3070 3080'lere yetmez. Ve ben bu kartı bizzat tespit ettim bahsettiği iki oyunda. Yanlış yönlendirmeyin.

Yahu ne yanlış yönlendireceğim. GT 430 ve 630 kullanmış biriyim. Bu kartlar alınmaz bu dönemde artık. Eğer bütçesi yoksa birazcık biriktirip GT 1030 kalibresinde bir kart almaya çalışması sonradan 430 gibi bir çöpü alıp pişman olmasından iyidir. Sen yanlış yönlendiriyorsun. Sadece GTA 5 için kart alınmaz. Eninde sonunda farklı oyunlarda oynamak isteyecek.

Sistemini yenilemişsin ama kafan hala GT 430 gibi çalışıyor.
İşte bu üslup zaten ne olduğunu belli ediyor. Daha fazla konuşmaya gerek yok. Kardeşime de tavsiyem bütçen buna göreyse ve oynamak istediğin oyunlar saydıklarınsa rahatlıkla al ve oyna. Herkesin 3070-3080'lik kartlar alabileceğini düşünen üslup bilmezlere de kulak asma.

Şimdi Kartı Gönderip Deneseler Anlatıcamda Google'dan bakıp yönlendirme yapılıyor Malesef.
İçin rahat olsun. Ben bu karta tekrar söylüyorum saydığın oyunlar için kefil olurum al memnun olmazsan konu aç ve beni etiketle. Bu kadar da emin yazabiliyorum. Ama yeni oyunlar için tabii ki seni mutlu etmez. Sonuçta kaç yıllık kart. Dediğin oyunlar için memnun kalırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı