GT 430 ekran kartı yenileme

recepe1

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi yazın ekran kartımı yeniliyeceğim. Şimdiden kendime bir hedef koymak istiyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:

RJojWo.png

q4Pz63.png
BZDjqG.png
6Z5jgN.png
lkvAMl.png

Ekran kartımı OYUN için kullancam kullanımı rahat fazla ısınmayan sıkıntı yaratmayan bir ekran kartı arıyorum.
Ekran kartımın fiyatının 0-1000tl arası arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta dediğim gibi yazın ekran kartımı yeniliyeceğim. Şimdiden kendime bir hedef koymak istiyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:

RJojWo.png

BZDjqG.png

lkvAMl.png

q4Pz63.png

6Z5jgN.png

Ekran kartımı OYUN için kullancam kullanımı rahat fazla ısınmayan sıkıntı yaratmayan bir ekran kartı arıyorum.
Ekran kartımın fiyatının 0-1000tl arası arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

O anakartın aynısından bende kullanıyordum eskiden :D

1000 TL bir bütcen varsa sana güzel bir ekran kartı öneririm fakat işlemciye darboğaz yapabilir mi bilmiyorum. 4 çekirdek işlemcin var sanırım bir sorun olmaz gibi geliyor.
Tabi 4 çekirdek bi yana eski bir işlemci LGA 775 performansını bilmiyorum.

www.vatanbilgisayar.com: Asus GTX960 ROG STRIX GDDR5 2GB 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bana kalırsa işlemcini, anakartını, ekran kartını bir bilgisayarcıya sat.
Kendi bütcenle topla kendine uygun bir sistem topla.

Hatta ekran kartını bir kaç ay onboard kullan ekran kartı alma. Tüm parana anakart, işlemci ve SSD al zaten eski harddiskini ve eski ramlerini kullanabilirsin DDR3 sonuçta.

Eski harddiskini de depolama amaçlı kullanırsın.

Kendi yorumum herhangi bir resmiyeti yoktur.

usta bana özelden yada burdan yardımcı olurmusun darboğaz ne başka bir arkadaşımda onu dedide

Örnek veriyim.
Şimdi işlemcin yeni bir işlemci değil.

Piyasada 1000 TL ye iyi derecede ekran kartları var ve bunlardan birini aldığında iyi oyunlar açacağım diye sevinirsin fakat oyunu açtığında işlemciye aşırı yük binebilir. Buda sistemi çok zorlar.

Sen en iyisi anakartını, işlemcini ve ekran kartını sat uygun bir fiyata.
Bütceni topla kendine yeni bir sistem topla.

Ekran kartı alma ama çünkü ekran kartı alırsan öteki parçalara yeteri kadar para kalmayabilir.
Bir kaç ay onboard kullanırsın. Zaten yeni işlemcilerin içerisindeki GPU lar da seni idare eder.

Kendi yorumumdur herhangi bir resmiyeti yoktur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı