GT 430 sistem nasıl hızlandırılır?

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
İ5 3330 ve GT 430'lu sistemi nasıl canlandırabilirim? Ailem Windows 10'a yükseltmemi istemiyor. Dolayısıyla Windows 8.1 ile devam edeceğim.
Not: 4000 TL için öneriler adında bir konum vardı, maalesef @Recep Baltaş'ın Önerdiği sistemi almaya karar vermiştim fakat alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağınız kaç watt ve bütçe ne kadar?
Öncelikle moderatör arkadaş 4 günlük ban attığı ve eksik düzenlediği için kendisine teşekkür ediyorum.

Güç kaynağı büyük ihtimal kasaya dahil ve bazı nedenlerden dolayı kaç watt olduğunu göremiyorum. İkinci bir husus bütçe belirtmemiştim zaten, mevcut sistemi hızlandırmak için yapılabilecekleri sordum. Windows 8.1 64 bit kullanıyorum.

SSD alabilirsiniz hocam. İşletim sistemini buraya kurarsanız günlük işlerde gayet hızlı bir bilgisayarınız olur.
Sandisk Ultra II 120GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD Fiyatı
SSD güzel bir fikir ama ilk mesajımda belirtmiş olduğum gibi zaten bir sistem alacaktım ama olmadı. Eğer kısmetse öbür seneye bütçeyi 5000TL'ye çıkartıp biraz daha güncel bir bilgisayar almayı planlıyorum. Hayırlısıyla SSD'yi ona alacağım, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı