GT 430 Sistemin Fortnite Performansı Nasıldır?

Ekrem345

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar bilgisayarım GT 430, AMD Athlon x2 255 Processor 3.10 GHz, 2 GB RAM var. CSGO gibi oyunları düşükte oynayabiliyorum. RAM'ı 8 yapsam DDR3 8 GB RAM 1600 MHz Fortnite gibi oyunları en düşükte açabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım GT 420 AMD Athlon X4 840 4x2 1600MHz DDR3 ram en düşük ayarlarda 30-35 çileli çiftlikte 20 25 fps alıyorum

Merhaba, arkadaşlar bilgisayarım GT 430, AMD Athlon x2 255 Processor 3.10 GHz, 2 GB RAM var. CSGO gibi oyunları düşükte oynayabiliyorum. RAM'ı 8 yapsam DDR3 8 GB RAM 1600 MHz Fortnite gibi oyunları en düşükte açabilir miyim?
Gt635m 8gb ram i5-3210m ozelliklerine sahip laptopum var Fortnite en düşük olmasada düşük ayarlarda 40-50 FPS aliyorum kaplamalar ve kenar yumuşatma özellikleri orta ayarlarda yani goruntu atari gibi olmuyor sen en düşük ayarlarda 20 FPS zor alırsın.Sana tavsiyem Ramin ile birlikte eğer butcen varsa ekran kartını da yükseltmen en az GT 1030 a yükseltmen gerek çünkü anca rahatça oynarsın ramida 8gb yaparsan ve diğer 2 GB Ramida eklersen güzel olur islemciye şuan dokunma (bu arada unutmadan Nvidia sürücülerini en son sürümüne güncelle kasanın içini temizlettir güzel bir termal macun sürdür)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı