GT 520MX Fortnite kaldırır mı?

Wonar

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Kartı : NVIDIA Geforce GT 520mx

İşlemci : İ5 2450M

Fortnite'a girdiğim zaman Ekran kartımın oyunu açmak için yeterli olmadığını söylüyor . Fakat bu ekran kartıyla oynayanlar var. Görev çubuğunda baktığımda ekran kartım devre dışı gözüküyor, sorun bunda ise ekran kartını nasıl aktif edeceğimi söyler misiniz?

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 520MX.

İşlemci: i5 2450M.

Fortnite'a girdiğim zaman ekran kartımın oyunu açmak için yeterli olmadığını söylüyor. Fakat bu ekran kartıyla oynayanlar var. Görev çubuğunda baktığımda ekran kartım devre dışı gözüküyor, sorun bunda ise ekran kartını nasıl aktif edeceğimi söyler misiniz?

RAM'iniz kaç GB?

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 520MX.

İşlemci: i5 2450M.

Fortnite'a girdiğim zaman ekran kartımın oyunu açmak için yeterli olmadığını söylüyor. Fakat bu ekran kartıyla oynayanlar var. Görev çubuğunda baktığımda ekran kartım devre dışı gözüküyor, sorun bunda ise ekran kartını nasıl aktif edeceğimi söyler misiniz?

Oyuna sağ tıkla oyunu yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi olarak çalıştır. 30 - 45 arasında FPS ile oynayabilirsin.

Oynayanlar Fortnite'ın eski sürümlerinde oynamışlar.
Yeni sürümde DX11 zorunluluğu var.
Biliyorum fakat Can You Run İt diye bir site var orda baktığım zaman bu güncel sürüm halinde bilgisayarımın açabiliceğini gösteriyor
Oyuna sağ tıkla oyunu yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi olarak çalıştır. 30 - 45 arasında FPS ile oynayabilirsin.
oyun internet kısayolu olduğu için öyle başlatamıyorum
Yeni sürümlerde DX11 zorunluluğu var maalesef. Ek olarak o ekran kartıyla akıcı bir deneyim yaşamanız zaten bir hayli zor.

Edit: 520MX'de de DX11 varmış.
görev çubuğunda bakıyorum ekran kartı devre dışı gösteriyor ondan olabilir nasıl aktif edicem

Buraya sorarsanız daha iyi bilgi alırsınız.

Not: Sitenin verdiği sonuç %100 doğru değil ama sonuca göre yorum yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı