GT 525M frekansları

batuhanguness

Hectopat
Daha fazla  
nvidia_20140604_174405.png

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var ekran kartı değerlerim yukarıdaki gibi ama olması gereken 600/900/1200 ne yapmam lazım garantiye gönderdim donanımsal sorun yok diyip geçiştirdiler. Ama her yerde bu değerin 600/900/1200 olması gerekiyor acil bir şeyler önerin garantinin bitmesine az kaldı çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler şimdi bu değerler beni grafik kartımın hız değerleri fakat ürünün kendi sitesinde ve bir çok sitede hızının 600 mhz olduğu gözüküyor bu durum için garantiye gönderdim fakat onlarda cihazın kendi ülkesine gönderilebileceğini fakat 3-4 ay gelmeyeceğini bu durumda yeni pc vermek zorunda kalıcakları için kabul edemeyeceklerini söylediler yani bu durum düzeltilebiliyosa yardım edin pcimde intel hd graphics mevcut değil üstelik 4 gb ama yeni çıkan oyunları lowda bile 22-25 fps arası oynuyorum verim alamıyorum uzun uzun yazdım kusura bakmayın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı