GT 630 okunmuyor

Tokeren

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,
GeForce GT 630 ekran kartım var. Çok eski bir ekran kartı. Sorunsuz olarak çalışıyordu. Güncelleme yapayım dedim ve son sürümü indirerek büyük bir hata yaptım. 2018'den sonra yayınlanan GT 630 sürümleri benim işletim sistemim tarafından desteklenmiyormuş sanırım. Her neyse kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmak istedim fakat bilgisayar hoş geldiniz kısmına gelmeden kapanmaya başladı. Üst üste 5-10 kere bu yaşandı. Sonra güvenli mod ile sistem geri yüklemeye yapmaya çalıştım fakat olmadı. En son Windows diski otomatik gözden geçirdi ve bazı dosyalar sildi. Ben de bilgisayar açıldıktan sonra DDU ile birlikte bütün sürücüleri sildim. Aygıt yöneticisine geldim ekran kartım gözükmüyor. BIOS üzerinden kod girip gizli aygıtları göster yaptım yine olmadı. Ayrıca çözünürlük berbat durumda. İnternet üzerinden sürüm indiriyorum fakat yüklemeye geldiğimde NVIDIA bana grafik donanımı bulunamadı hatası veriyor. Lütfen yetkili birileri bana yardım etsin her şeyi denedim fakat olmuyor temel çözüm nedir? Ekran kartımda veya anakartta zorlanmadan dolayı bozulma, yanma vs. meydana gelmiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı