GT 630 Oyunlarda FPS Düşüklüğü

Hocam işlemciye herkes iyi diyor ama anakartım nasıl ben 950 alsam gta 5 CSGO Witcher gibi oyunlarda kaç fps alırım ve sadece ekran kartı alsam kaç sene idare eder beni ?

Büyük oyunlarda oynamak istiyorum ben nasıl olur

İlk önce alacağınız ekran kartını belirleyin fiyat olarak. GTX 950 mi GTX 960 mı yoksa RX serisi bir kart mı onu seçin. Sonra seçtiğiniz ekran kartının youtube vb. performans testlerini izleyin. Örneğin GTX 960 alacaksınız "GTX 960 CS:GO Performansı" yazın Youtube'ye oradan bakın performanslarına. Aklınıza yatanı alabilirsiniz.

Size çok teşekkür ederim bir kaç sorum daha olacak anakartım nasıl bu anakart oyunlara uyumlu mudur beni uzun süre götürür mü 960 alırsam yüksek grafikli oyunları oynayabilir miyim akıcı bf1 witcher vs. ?

Size çok teşekkür ederim bir kaç sorum daha olacak anakartım nasıl bu anakart oyunlara uyumlu mudur beni uzun süre götürür mü 960 alırsam yüksek grafikli oyunları oynayabilir miyim akıcı bf1 witcher vs. ?

Anakartın oyunlarla uyumluluğu gibi bir durum yok. Anakartınızın slotuna ekran kartını takabiliyorsanız hiçbir sorun oluşmaz. Ve GTX 960 ile çoğu oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Anladım hocam Teşekkür ederim düşük fps den bıktıgım için artık ya tamamen değiştircem ya da oluyorsa ekran kartını iyi birşey alıp oyunlarda kasmadan donmadan oynamak istiyorum

Anladım hocam Teşekkür ederim düşük fps den bıktıgım için artık ya tamamen değiştircem ya da oluyorsa ekran kartını iyi birşey alıp oyunlarda kasmadan donmadan oynamak istiyorum

Bana soracak olursanız ekran kartını şimdi alıp ileride diğer parçaları değiştirmeniz mantıklı bir karar olur. Örneğin şimdi GTX 960 alın oyununuzu misler gibi oynayın 2-3 yıl sonra gidip anakart işlemci vs. değiştirin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı