GTX750Ti Oyunlarda FPS Düşüklüğü

Berkinbey07

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya/Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, belirttiğim gibi GTX750Ti Strix modelini kullanıyorum fakat bugün birden bütün oyunlarda FPS aniden düştü. Driverlarım güncel,1 den fazla işletim sistemi kuruluda değil. Sorunum ne olabilir? Garantiye yollamalı mıyım? Yada bir çözümü var mı? Lütfen yardımcı olun. Örnek olarak CS.GO da minimum 150 FPS alırken şimdi 35-45 arasında geziyor.

MSI Afterburner indirin. Oyun içindeki GPU kullanımı, CPU kullanımı ve sıcaklıklarına bakın. Mümkünse ekran görüntüsü atın. Büyük ihtimal soğutmadan dolayıdır.

Windows'un sürümü eskiyse güncelle diyecektim ki güncelmiş. Ahmet arkadaşıma katılıyorum soğutmadan kaynaklı olabilir. Zaten böyle durumlarda ya ekran kartı arızalı oluyor ya da soğutmada sıkıntı oluyor.

Ekran kartımı bi çıkardım garantiye yollamak için; sonra tekrar bi denemek istedim FPS artmaya başladı ama yine kendi eski FPS değerlerini alamıyorum. Şimdide garantiye yolayayım mı, yoksa bişey yapılabilir mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı