GT 640 vs HD 6670

GT640 mı HD6670 DDR5 mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    7
Ya kardeşim, GT 640 daha eski bir kart. R7 240 hem daha güncel hem de destek devam ediyor. Ayrıca sıfır almış olacaksın. Nasıl GT 640 daha iyi onu anlamadım. R7 240 çok daha iyi, GT 730'u çok rahat geçen bir kart. Sen 720p testleri izlemişsin. GT 640 1 GB, R7 240 2 GB. VRAM kapasitesi büyük ihtimal yetmeyecektir GT 640'ın.

Edit: Pardon, GT 640'ın farklı bir versiyonu 2 GB imiş.

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Ben bayağıdır sahibindene bakıyorum her saat başı yeni konulan kartları inceliyorum baktım adam GT 640'ı öve öve bitirememiş çok kapıldım. Kartın görünüşüde gayet hoş geldi bana 150 TL olmasıda hoş geldi. Ama iyiki 2 gün önce bu siteye kaydolup sizlere sormuşum. Dediğiniz gibi sıfır al kafan rahat olsun. Emirhan arkadaşımın attığı videodaki testleri inceledim gayet ihtiyaçlarımı karşılar şekilde. Hem ikinci el bozulma ihtimalı var. Hwcompare siteside GT 640 ın iyi olduğunu söylüyor. Eğer kullanıyorsanız R7 240'ın performans değerlerini söylermisiniz ?

Tamam R7 240 alacağım teşekkür ederim. Fakat bir kaç sorum daha var hangi siteden alayım ? Sapphire'mi MSI'mı Powercolor'mu ? Webdenal.com güvenlimi ?

Ben MSI R7 240 kullanıyorum sıcaklıkları AİDA 64 testinde 30 dakika açık kaldı 1075 MHz GPU, 1050 MHz Bellek, overclocklu halde 46-47 dereceyi geçmiyor MSİ tavsiye ederim. Site olarak Hepsiburada sitesinden almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı