GT 710 sistem GTA 5 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 7
Dostum akıcı oynayamazsın o oyunu alma boşuna para harcayıp pişman olacaksın 720p de izle videoyu High değil Low ayarlar gibi gözüküyor resmen.

Bak dostum video ekran videosu değil telefon kamerası ile çekilmiş ve odaklamıyor kötü gözükmesi bu yüzden.
Low ayarlardada 35-40 alacak ve ne akıcısı 60 FPS bile tam akıcılık sağlamıyor.

Videonun sonunda Low ayarlar ve 40 FPS gayet akıcıdır.

60 bile akıcı değilmiş ne bekliyorsunuz sabit 120 FPS ile oyun oynamayı mı?
Arkadaş Crysis'i 20 FPS ile bitirmiş yani 40 FPS onun için gayet akıcı.

Bak dostum video ekran videosu değil telefon kamerası ile çekilmiş ve odaklamıyor kötü gözükmesi bu yüzden.

Dostum ne yazık ki dediğim gibi 60 FPS bile akıcılık sağlamazken 30 FPS akıcı nasıl olabiliyor.

Dostum ne yazık ki dediğim gibi 60 FPS bile akıcılık sağlamazken 30 FPS akıcı nasıl olabiliyor.

1. 30 değil 45 FPS
2. bu adam 20 FPS oyun oynuyor 40 gayet akıcı gelecektir 60 oynasa akıcı gelmezdi ama 24 kare ve üzeri insan gözüne akıcı gelir fimler de 24 kare çekilir.

Videonun sonunda Low ayarlar ve 40 FPS gayet akıcıdır.

60 bile akıcı değilmiş ne bekliyorsunuz sabit 120 FPS ile oyun oynamayı mı?
Arkadaş Crysis'i 20 FPS ile bitirmiş yani 40 FPS onun için gayet akıcı.

Galiba hayatında hiç 60 FPS oyun oynamadın 40 FPS de akıcıysa ne diyeyim fotoğrafında PS3 olması her şeyi açıklıyor zaten.
1. 30 değil 45 FPS.
2. bu adam 20 FPS oyun oynuyor 40 gayet akıcı gelecektir 60 oynasa akıcı gelmezdi ama 24 kare ve üzeri insan gözüne akıcı gelir fimler de 24 kare çekilir.

Filmler ile oyunlar aynı değil.

1. 30 değil 45 FPS.

24 FPS bana akıcı gelmiyor ama bana ve milyonlarca insana.

Galiba hayatında hiç 60 FPS oyun oynamadın 40 FPS de akıcıysa ne diyeyim fotoğrafında PS3 olması her şeyi açıklıyor zaten.

Filmler ile oyunlar aynı değil.

Elbette fotoğrafta PS3 olunca ne oluyorsa.
40 FPS akıcı demedim size göre akıcı olmayabilir çünkü 60'dan 40a düşüyorsunuz ama bu arkadaş 20 FPS'den 40a çıkacak yani onun için gayet akıcı olur.

İlla Recep abiyi çağırıp sana 30 FPS'nin çok kötü bir değer olduğunu söylemesinimi sağlayım.
Low ayarlar zaten çöp.

İlla Recep abiyi çağırıp sana 30 FPS'nin çok kötü bir değer olduğunu söylemesinimi sağlayım.
Low ayarlar zaten çöp.

Sana göre çöp arkadaşın bilgisayarı bunu kaldırıyor. Ayrıca dah kaç kere söyleyeceğim bilmiyorum ama 20 FPS oyundan 40 FPS'ye geçince 40 FPS gayet akıcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı