GTA 4 GT 720m Kasıyor

Arkadaş çok haklı 1 hafta önce yükledim kasmadan oynayamadım. GTA 5'i yükledim GTA 4'den daha iyi sadece arada anlık FPS düşüşleri oluyor. Ekran kartım GT 540M.

Aynı özellikler ve i7 ile 16gb ram ile bende de kasıyor eğer oyun orjinal değilse belki hatalı sürüm falandır
Benim GTA 4 orjinal ama aynı kasma yine var. Genel olarak GTA 4 de optimizasyon sıkıntı var.

Arkadaş çok haklı 1 hafta önce yükledim kasmadan oynayamadım. GTA 5'i yükledim GTA 4'den daha iyi sadece arada anlık FPS düşüşleri oluyor. Ekran kartım GT 540M.
Oyunları başlatmadan önce gane booster açmanızı öneririm

Benim GTA 4 orjinal ama aynı kasma yine var. Genel olarak GTA 4 de optimizasyon sıkıntı var.

GT620M ile orta ayarlarda 1366x768 çözünürlükte genellikle 30+ FPS ile oynayabiliyorum. Bazen 19'a kadar düşüyor ama altını görmedim. Sende kasması ilginç. Anisotropic Filtering 8X, detay, görüş ve araba yoğunluğu seviyeleri 25,31,50 sırasıyla. nVidia denetim masasından güç yönetimini yüksek performansa alırsan işine yarayabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı