Çözüldü GT 720M sistem GTA IV'te donma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ben daha dün GTA 4'ü indirdim. İlk başta her şey iyiydi ama sonra oyun takılıp durmaya başladı. 5 saniyede bir durmaya başladı, sistemim yetiyor. Sistem gereksinimlerim:
  • Nvidia GeForce 720M 2 GB
  • 8 GB RAM DDR3
  • Intel i5

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm. 1070 güncellenmesinde sorun var. 1060 versiyonunda kaldım ben. Yardım eden herkese teşekkür ederim. İyi günler, iyi oyunlar dilerim.
[Çözüldü] Arkadaşlar bende 1070 sürümünde sorun varmış. Bir alt sürüme yani 1060 sürümüne geçince oyun düzgünce çalışmaya başladı. Konu Kilit.
Oyunu tekrar indirdim kurdum. Hiç bir güncelleme yapmadım şu anda çalışıyor. Büyük ihtimallen 1070 versiyon güncellemesin de sıkıntı var 1060 versiyon güncellenmesine kadar güncelleyecem. Sıkıntı çıkmazsa bunu haberdar ederim. Herkese iyi günler.

Sorunu çözdüm. 1070 güncellenmesinde sorun var. 1060 versiyonunda kaldım ben. Yardım eden herkese teşekkür ederim. İyi günler, iyi oyunlar dilerim.
[Çözüldü] Arkadaşlar bende 1070 sürümünde sorun varmış. Bir alt sürüme yani 1060 sürümüne geçince oyun düzgünce çalışmaya başladı. Konu Kilit.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı