GT 720M sistemde GTA 5 düsük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Nakredne1

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB 1600 MHz
SSD veya HDD modeli
256 SSD
Ekran kartı
Nvidia Geforce GT 720M
İşlemci
İntel i5 işlemci 1.80
Merhaba. GTA 4 bu sistemde düşük ayarlarda bile kasıyor. Oyunu ilk açtığımda ilk 1 dk sürekli drop yiyor sonra düzeliyor. Ama ondan sonra da mesela gece olduğu zaman kasıyor veya hava yağmurlu olduğu zaman da kasıyor. Gündüz yine oynanır şekilde ama yine kasıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Yok mudur bir çözümü? Ya da sistemim mi yetersiz?

Merhaba. GTA 4 bu sistemde düşük ayarlarda bile kasıyor. Oyunu ilk açtığımda ilk 1 dk sürekli drop yiyor sonra düzeliyor. Ama ondan sonra da mesela gece olduğu zaman kasıyor veya hava yağmurlu olduğu zaman da kasıyor. Gündüz yine oynanır şekilde ama yine kasıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Yok mudur bir çözümü? Ya da sistemim mi yetersiz?
Hocam sistem karşılamıyor gibi gibi olabilir.

GTA 4 zaten optimizasyonu kötü bir oyun, drop yemesi normal. Bende RTX3060 laptop var, onda bile100 küsür FPS veriyor.

O kartta aynı seviyede aslında fakat GPU gücü biraz daha fazla işlemci RAM SSD bile önemli faktörler.
Bilgisayarda hiçbir şey yoktu, 6GB DDR3 1333 RAM, 500GB 5200RPM HDD vardı. 50 FPS ile oynatıyordu.

Bilgisayarda hiçbir şey yoktu, 6 GB DDR3 1333 RAM, 500GB 5200RPM HDD vardı. 50 FPS ile oynatıyordu.

GTA 4 biraz bilgisayar seçiyor gibi bir durum var belki patch yaparak durumu çözebilir yukarıdaki arkadaş. yada özel ayar yapması lazım commandline dosyası oluşturup kendine göre grafik ayarları ve belleği ayarlayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı