GT 730 alınır mı?

RAM mi alsam ekran kartı mı alsam bilemedim ama RAM'siz de oynanır gibime geldi.

resim_2021-07-09_080219.png

Şu anki ekran kartınızı ve ramlarinizi satsanız üzerine biraz daha koyup 8 GB RAM alsanız fena olmaz.
3 GB ile oynanabilir. Lakin drop yersiniz.

Arkadaşlar, NVIDIA GeForce GT 730 ekran kartı alacağım düşük bütçeden dolayı. Önerilerinizi alabilir miyim?

Alma sakın alma vallahi değmez 90 derecelere çıkıyor yok bellek sorunuydu falan yerine alırsın başka kart HM ve şu an onlan yazıyorum bütün oyunları :D
Ultra Low qulity de oynuyorum :(

Alma sakın alma vallahi değmez 90 derecelere çıkıyor yok bellek sorunuydu falan yerine alırsın başka kart HM ve şu an onlan yazıyorum bütün oyunları :D
Ultra Low qulity de oynuyorum :(

Teşekkür ederim hocam uyarılarınız için hele şu indirimdeki 1030 aşırı hoşuma gitti hemen babamla konuşup halledeceğim :D

Teşekkür ederim hocam uyarılarınız için hele şu indirimdeki 1030 aşırı hoşuma gitti hemen babamla konuşup halledeceğim :D

Hayırlısı umarım :)

DX12 sıkıntı olur mu Valorant için​

DX12 daha da iyi olur çoklu çekirdek sayesinde daha fazla akıcı oynarsın bir kart ne kadar fazla DX destekliyorsa onla oynayın.
DX12 destekleyipde DX11 de oynamayın sakın FPS düşübilir ama onun için optimize edilmiştir sayın kişiler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı