GT 730 alınır mı?

vsn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
.
Merhaba, dün fark ettim ki ekran kartım ile ilgili çok sorun yaşıyorum. Bende yeni bir ekran kartı almaya karar verdim ve GT 730 modelini uygun gördüm sizce bu ekran kartı hala alınır mı? Zaten bir tek arkadaşlarla Minecraft giriyoruz ve nadir olarak canlı yayınlar açıyorum. Bu yayınlar da Minecraft ve sohbet yayınları oluyor. Uygulama olarak en ağır Photoshop ve Movavi kullanıyorum. Sizce alınır mı? Şu anki ekran kartım da; Radeon HD5450 işlemcim de Pentium g850.

Merhaba, dün fark ettim ki ekran kartım ile ilgili çok sorun yaşıyorum. Bende yeni bir ekran kartı almaya karar verdim ve GT 730 modelini uygun gördüm sizce bu ekran kartı hala alınır mı? Zaten bir tek arkadaşlarla Minecraft giriyoruz ve nadir olarak canlı yayınlar açıyorum. Bu yayınlar da Minecraft ve sohbet yayınları oluyor. Uygulama olarak en ağır Photoshop ve Movavi kullanıyorum. Sizce alınır mı? Şu anki ekran kartım da; Radeon HD5450 işlemcim de Pentium g850.

Minecraft oynayacaksan alınır neden alınmasın.

Alacağım 2. el ürünün açıklaması bu, bana uygun geldi açıkçası.
1661523450707.png

800'e 1030 bulursun. Ortalama 950 1000 fiyatı var pazarlıkla 850 800'e inerler.

Tamam araştıracağım, teşekkürler.

Hocam bu zamanda alınmaz. Hem kart sizi idare etmez anca videolar filmler vb. ama oyunlar olmaz. Anca eski tip oyunlar ve Minecraft'ın 1.16.5 ve aşağısı.

O kart çok eski güncelleme bile almıyor. Alırsanız sizi idare etmez. Önerim bulabiliyor iseniz GT 1030 bulmanız.

Geri
Yukarı