GT 730 alınır mı?

Hocam bu zamanda alınmaz. Hem kart sizi idare etmez anca videolar filmler vb. ama oyunlar olmaz. Anca eski tip oyunlar ve Minecraft'ın 1.16.5 ve aşağısı.

O kart çok eski güncelleme bile almıyor. Alırsanız sizi idare etmez. Önerim bulabiliyor iseniz GT 1030 bulmanız.

Şu anda HD5450 kullanıyorum. Minecraft'ı ise 1.16.5 oynuyoruz ve OptiFine ile oynuyorum. En düşük ayalarda shadersiz. Bence idare edebilir bu şekilde. Benim bildiğim GT 730 HD5450'ye göre daha iyi ama ne kadar doğru bilmiyorum :)

Bu devirde o kart alınmaz usta.

Şu anda ki bütçem ile sanırım sadece GT 730 alabilirim (fiyatalara baktığım kadarıyla.) Sizce HD5450 ile devam mı edeyim yoksa GT 730 mu alayım. %90 ihtimal GT 1030 alamam çünkü.

Güç kaynağınızı öğrenebilir miyim?

Tabii, etiketi kayıp ama yanlış hatırlamıyorsam 250W olmalı.

Şu anda ki bütçem ile sanırım sadece GT 730 alabilirim (fiyatalara baktığım kadarıyla.) Sizce HD5450 ile devam mı edeyim yoksa GT 730 mu alayım. %90 ihtimal GT 1030 alamam çünkü.

Etiketi kayıp ama yanlış hatırlamıyorsam 250W olmalı.

Bak kanka bir yerden sonra o kart hiç yetmeyecek sana sana tavsiyem az daha paranı biriktir.
2. ekran kartlarında fırsat kovala yoksa ileride pişman olursun bu konuda deneyimli biriyim :D

Bak kanka bir yerden sonra o kart hiç yetmeyecek sana sana tavsiyem az daha paranı biriktir.
2. ekran kartlarında fırsat kovala yoksa ileride pişman olursun bu konuda deneyimli biriyim :D

Tamam, sanırım GT 1030 alacağım. İşlemcime darboğaz yapar mı peki? İşlemcim Pentium G850.

Tabii, etiketi kayıp ama yanlış hatırlamıyorsam 250W olmalı.
İşlemciniz pek iyi sayılmaz, zira güç kaynağı da öyle. Bu bakımda GT 1030 en mantıklı seçim gibi durmakta.

Bu işlemci ile kesinlikle darboğaz yapar.

O zaman sıkıntı büyük, maalesef yeni bir işlemci alamam. GT 730 için darboğaz olmayacağı yazıyordu. O zaman GT 730 alıcam. YouTube'de izlediğime göre beni idare edebilir. O kadar sık oyun oynayan biri değilim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı