GT 730 ekran kartı nasıldır?

Asus GT 730 2GB 128 Bit modelinden var ve yaklaşık olarak 5 senedir kullanıyorum. Hala da kullanıyorum. Tabi artık performansı düştü. Ama orta seviyeler için iş gören bir ekran kartıdır. Tabi güncel oyunlarda performans alman çok zor. Bence hiç alma. Para biriktir. Daha iyisini al. Şahsen ben şu anda para biriktiriyorum indirim yakaladığım anda 1660 Süper almayı planlıyorum.

ASUS GT 730 2 GB 128 Bit modelinden var ve yaklaşık olarak 5 senedir kullanıyorum. Hala da kullanıyorum. Tabi artık performansı düştü. Ama orta seviyeler için iş gören bir ekran kartıdır. Tabi güncel oyunlarda performans alman çok zor. Bence hiç alma. Para biriktir. Daha iyisini al. Şahsen ben şu anda para biriktiriyorum indirim yakaladığım anda 1660 Super almayı planlıyorum.

1050 Ti alsam iyi midir?
O işlemciye RX560 maksimum gider. Fiyatı arttırıp aynı performans istiyorsan GTX 1050.
1050 ti kaldırmazmı işlemci ?

1050 Ti G4560'a yer yer darboğaz yapıyormuş. (Arkadaşım kullanıyor.) RX560 alın derim.

i5 ile de darboğaz yatırırsın optimize edilmemiş bir çözünürlüğe al olur biter işlemci GPU darboğazına çözünürlük bayağı etkiliyor.
Teşekkürler.
Konu çözülmüştür. RX 560 alacağım.

1000 TL seviyesinden almayınız Max 300 400 TL veriniz.

Geri
Yukarı