GT 730 ekran kartım gözükmüyor

Çağlar Şanlı

Femtopat
HD 5450 ekran kartı kullanıyordum sonra R7 240 aldım Driver falan yükledim sonra GT730 4 GB aldım şu an o var ama kasaya takınca DxDiag'da Microsoft temel görüntü sürücüsü diyor. Aygıt yöneticisinde ise Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı diyor. GT730 Driver yüklüyorum kabul etmiyor uyumlu değil diyor. Bunun çözümü nasıl? Bir yerde böyle bir şey görüp de çözümünü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

DDU ile tüm eski sürücüleri kaldırın.

Daha sonra, 388 sürümünden olan bir sürücü indir. Yeni nesil sürücüler, eski kartları destekliyor gibi gözüküp desteklemiyor. Senin ilacın burada. Dediklerimi yaparsan çözüme ulaşacaksın.

Temiz kurulum win10 deneyin.
Temiz kurulum bunda bir işe yaramaz. Nvidia sürücü problemi bu. Başıma geldi.

DDU ile tüm eski sürücüleri kaldırın.

Daha sonra, 388 sürümünden olan bir sürücü indir. Yeni nesil sürücüler, eski kartları destekliyor gibi gözüküp desteklemiyor. Senin ilacın burada. Dediklerimi yaparsan çözüme ulaşacaksın.

Temiz kurulum bunda bir işe yaramaz. Nvidia sürücü problemi bu. Başıma geldi.

ekran kartını bi abiye vermiştim de bana modlicam demişti sizin dediğinizle aynı mı

ekran kartını bi abiye vermiştim de bana modlicam demişti sizin dediğinizle aynı mı
Modlicam ne demek? Sor bakalım ne işlemi yapmış? Niye kartı veriyorsun ki millete? Ben sana çözüm yolunu söyledim. Ben laptop ve eski ekran kartımda yaşadığım sorunu bu şekilde çözmüştüm.

Modlicam ne demek?

Modlicam ne demek? Sor bakalım ne işlemi yapmış? Niye kartı veriyorsun ki millete? Ben sana çözüm yolunu söyledim. Ben laptop ve eski ekran kartımda yaşadığım sorunu bu şekilde çözmüştüm.

Modlicam ne demek?
Muhtemelen BIOS modlaması yapmıştır.
Hayır değil biz senin bilmeyerek üst üste kurduğun(ya da daha önceden kalan) sürücüleri siliyoruz.
Onlar sistemde kalırsa çakışmalar olur.

Modlicam ne demek?

şuan büyük ihtimalle dolandırıldım adam vermiyo ekran kartımı
Muhtemelen BIOS modlaması yapmıştır.

Hayır değil biz senin bilmeyerek üst üste kurduğun(ya da daha önceden kalan) sürücüleri siliyoruz.
Onlar sistemde kalırsa çakışmalar olur.

ddu ile silmeye çalışıyorum fakat şifremi kabul etmiyo

Son düzenleme:
şuan büyük ihtimalle dolandırıldım adam vermiyo ekran kartımı

ddu ile silmeye çalışıyorum fakat şifremi kabul etmiyo
Ne şifresi kabul etmiyor? Kart nerede?

Abini arkadaşlarını falan çağır. Kartı almaya git.

Kartı nasıl, neden, kime verdin? O adama nasıl ulaştın? Ne dedin ona? Kartı nerede verdin? Şehir içi mi şehir dışı mi?

d
Ne şifresi kabul etmiyor? Kart nerede?

Abini arkadaşlarını falan çağır. Kartı almaya git.

Kartı nasıl, neden, kime verdin? O adama nasıl ulaştın? Ne dedin ona? Kartı nerede verdin? Şehir içi mi şehir dışı mi?

ddu yu çalıştırdım güvenli çalıştırı başlattım ama açıldığında şifremi kabul etmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı