GT 730 FPS arttırma

NyksAngels

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 3470
Nvidia GeForce GT 730
8GB kingston 1600mhz ram
Sa herkese iyi akşamlar konu başlığında olduğu gibi ekran kartım kötü ve FPS arttırmaya ihtiyacım var GT 730 4 GB DDR3 128bit ekran kartım var oynadığım bazı oyunlarda FPS'im çok düşük bunu yükseltmenin bir yolu yok mu? (overclock denedim 10 FPS anca yardımcı oldu.)

Modlanmış driverları okumuştum nereden bulurum Fermi mimarili olduğu için güncel driver kuramıyorum 391.35 kurabiliyorum.

Hangi tarz oyunlarda düşük FPS alıyorsunuz? Bahsettiğiniz oyunlar CS2 ve Valorant tarzı oyunlarsa gayet normal bir durum.

Yok o oyunlardan kastetmiyorum Mortal Kombat X oynuyorum 800x600 çözünürlükte 50 FPS zor görüyorum.

Yok o oyunlardan kastetmiyorum Mortal Kombat X oynuyorum 800x600 çözünürlükte 50 FPS zor görüyorum.
Sizce de normal bir durum değil mi? Oyunun sistem gereksiniminde minimum GTX 460 bir ekran kartına sahip olmanız gerektiği belirtilmiş. Bu tür oyunlarda FPS artışı için donanım yükseltmekten başka bir çareniz yok.

Hangi tarz oyunlarda düşük FPS alıyorsunuz? Bahsettiğiniz oyunlar CS2 ve Valorant tarzı oyunlarsa gayet normal bir durum.
GTA 5 de oynuyorum sıkıntım yok 60 fps sabit alsam yeter yukarısı kafi

Sizce de normal bir durum değil mi? Oyunun sistem gereksiniminde minimum GTX 460 bir ekran kartına sahip olmanız gerektiği belirtilmiş. Bu tür oyunlarda FPS artışı için donanım yükseltmekten başka bir çareniz yok.

Modlu sürücüler hakkında ne düşünüyorsunuz.

Normal bende de 730 var o FPS normal

Normal oldugunu ben de biliyorum ben bunun yazılım driver ya da Config ile duzeltilebilir mi onu soruyorum

CS2'yi anlarımda hocam Valorant'ın önerilen sistem gereksinimlerinde zaten GT 730 var. Eğer işlemciside çok düşük değilse GT 730la Valorant'ı çok rahat oynaması lazım.

O oyunları oynamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı