GT 730 i7 3770 sistem A Plague Tale: Innocence kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
İstediğin kadar soğuyabilirsin. Yanlış bilgi veriyorsun. Ekran kartının gücü kadar kullanabilir diyeceksin. Buna da videoda "feels like bottleneck" diyor. Darboğaz olur demiyor. Videoyu izlemişsin ama anlayamamışsın. Tavsiyen umurumda değil. 1 tane video izledin diye doğru zannediyorsun. Kaldı ki benim bu foruma girdiğimde çoğu konuda bilgisiz olduğumu ve forumdaki insanların sayesinde çoğu bilgiyi öğrendiğimi beni burada tanıyan üyeler bilir. Üstten konuşan kişi sensin ki bana boş yere velet gibi laflar atıyorsun. Ben çok bilmiş edasıyla konuşmam. Bunu da burada herkes bilir. Forumu takip etmeyip üyelerin ne konuda bilgi sahibi olduklarını bilmeden boş yapıyorsun. Bak kendimi tanıtayım sana. C2 seviye İngilizcem var. Elektrik-elektronik mühendisiyim. O videolarda izlediğin donanımların bir çoğunun tamiratını yapıyorum. Önümüzdeki sene bilgisayarlar üzerine yüksek lisans yapacağım. Bence 1 tane video izleyerek buraya gelip laf atacağına önce vasfın ne diye sorsaydın keşke...
Videoyu uzun bir süre önce izledim ve hatırladığım kadarıyla konuştum. Hata yapmışım. Yazdığım cümlelerden ötürü de senden özür dilerim dostum akademik kariyerinde de sana başarılar dilerim kendine iyi bak. Canını sıktıysam hakkını helal et. Tekrardan özür dilerim.

Geri
Yukarı